MotoGP 23

2MotoGP 23 indir - (Direkt indir)

Gazı aç, rakiplerini geride bırak ve bitiş çizgisini geç. Yeni MotoGP™23 ile sıradaki şampiyon olma hayallerini yaşa. Her zamankinden daha harika ve zorlayıcı!
MotoGP™, Moto2™ ve Moto3™ olmak üzere üç şampiyonluk kategorisinde rekabet et, favori sürücünün yerine geç ve 2023 sezonunun adrenalinini deneyimlemek üzere yola koyul.

YENİ KARİYER, YENİ ZORLUKLAR
Rekoru kırmak için yola çık, Moto3™ ile piste ilk çıkışını gerçekleştir ve sonuçlarına göre sıralamalarda yukarılara çıkarak sınıf atla.
Motor sporu dünyasında her karar önemlidir! Kariyerini kendine uyacak en iyi şekilde planlayarak sezonun gidişatını etkile. Gittikçe artan bir performans elde etmek için motorunu geliştir, en deneyimli rakipleri geride bırak, baştaki sürücüyü yenerek resmî takımdaki konumunu kazan veya değişimin motordan değil senden kaynaklandığını kanıtlamak için takım değiştir!
Takımlar arasında veya diğer sürücülerle ilişki kurmak için oyun sırasında Sosyal Medyayı kullan ama dikkatli ol! Toplulukta başlayan her dostça rekabet, pistte devam edecektir.

HER ŞEY OLABİLİR
En çok talep edilen özellik artık oyunda: Dinamik hava koşulları, yarışları sadece daha gerçekçi yapmakla kalmayacak, onları daha tahmin edilemez hâle getirecek. Flag to Flag ile yağışlarla ve beklenmeyen anlarda aydınlanan havayla başa çık: Rakiplerine karşı avantaj kazanmak için motorunu ana en uygun şekilde değiştir.

MotoGP™23 HERKES İÇİN
Yarışın en kritik anlarına müdahale etmek ve motorunun kontrolü elinden alınmadan kendine özel bir deneyim yaşamanı garantilemek üzere yapay zekayı kullanan sinirsel destek sistemini keşfet.2023 sezonundaki meydan okumalara mümkün olan en iyi şekilde hazırlanmak ister misin? MotoGP™ Academy’ye uğra ve her tura özel eğitimlerle performansını mükemmel hâle getir.

ASLA GÖZDEN KAÇACAK BİRİ OLMA
Sürücü çıkartmaları, kasklar ve numaralar: Dört temel grafik düzenleyiciyi kullanarak ve bitiş çizgisini geçerken eşsiz tarzını göstererek iz bırakmak için MotoGP™ deneyimini özelleştir!


MotoGP 23 indir - (Direkt indir)

31.478
OYUN BİLGİLERİ 8 Haziran 2023 14:17
MotoGP 23

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 20.93 GB

Crack: RUNE

Tarih: 8 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?