MotoGP 22

4Motorlar çalışıyor: En sürükleyici ve gerçekçi MotoGP™ oyun deneyimini başlatalım.

MOTOGP™ DÜNYASININ TAMAMI
MotoGP™ sınıflarında ve diğer tüm kategorilerde 2022 sezonunun tüm içeriklerini keşfet.120’den fazla sürücü, 20’den fazla resmi pist ve resmî şampiyonanın tüm heyecanı seni bekliyor.
Ayrıca geçmişe adım atmak istersen 70’ten fazla tarihî şampiyon ile MotoGP™ tarihinin en iyi anlarını yeniden yaşayabilirsin.

NINE SEASON 2009
MotoGP™ tarihinin en heyecanlı şampiyonluklardan birini yeniden yaşa!2009 sezonunun her bir Grand Prix’sine özel 17 Bölüm seni bekliyor! Kariyerlerinin zirvesinde olan Rossi, Lorenzo, Stoner ve Pedrosa gibi efsanelerin yerine geç. Her bölümde farklı zorluklarla mücadele ederek dünya şampiyonasının en ünlü anlarına kendi gözlerinle şahit olacaksın.

Tüm içerikler, her bölümün başında bulunan, olağanüstü Mark Neale tarafından seslendirilmiş 50 dakikadan uzun gerçek kayıtlarla dolu.

ŞAMPİYONLARIN YARATILDIĞI YER
İçindeki şampiyonu ortaya çıkarmak için MotoGP™ ACADEMY’ye gir: Yeni oyun mücadeleriyle tüm pistlerin en hızlısı olmak için işin inceliklerini öğreneceksin.
Kısa oyun oturumlarıyla kendini hızlıca geliştirmene yardımcı olacak eğiticileri oynayarak her zaman olmak istediğin sürücüye dönüş.

EN GERÇEKÇİ OYUN DENEYİMİNİN TADINI ÇIKAR VE YARIŞINI ÖZELLEŞTİR
Gelmiş geçmiş en gerçekçi ve sürükleyici MotoGP™ deneyiminin içine dal!Kahramanlarının yüzlerinden resmi pit alanlarının yeniden stillendirilmesine kadar her detay üzerinde hiç olmadığı kadar uğraşıldı!
MotoGP™ video oyununda kendi dünyanı yarat ve daha şık bir şekilde yarış. 5 grafik düzenleyici kullanarak desenlerden sürücülerin kıyafetine kadar oyundaki her şeyin görünümünü özelleştirebileceksin.

MENAJERLİK KARİYERİYLE BAŞARIYA GİDEN YOLU ÇİZ!
Kendi takımını oluştur veya resmî bir takıma katıl. Ekibini seç ve motoru, gövdeyi, aerodinamiği ve elektronik parçaları iyileştirerek motorunu geliştir: Oyun deneyiminin kontrolünü kendi ellerine al!
Moto2™’de ve Moto3™’te genç bir takım kur: Yeni hedeflere ulaşmak için takım yöneticisi, teknik direktör ve sürücü bul.


48.151
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2022 11:04
MotoGP 22

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Yarış, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 26.92 GB

Crack: FLT

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?