Mortal Fighter

1Mortal Fighter indir - (Direkt indir)

Becerilerinizi test edecek ve içinizdeki savaşçıyı serbest bırakacak destansı bir dövüş oyunu olan Mortal Fighter’a hoş geldiniz! Yoğun dövüşü, sürükleyici hikayeleri ve çeşitli oyun modlarıyla Mortal Fighter, hem sıradan oyuncular hem de deneyimli dövüşçüler için sürükleyici ve heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor.

Her biri kendine özgü dövüş stilleri, özel hareketleri ve büyüleyici geçmiş hikayeleri olan 15 benzersiz ve zorlu dövüşçüden oluşan çeşitli bir listeden seçim yapın. Hızlı ve çevik dövüş sanatçılarından güçlü ve zırhlı devlere kadar Mortal Fighter, her oyuncunun tercih ettiği oyun tarzına uyan bir karakteri garanti eder.

Sizi antik tapınaklardan fütüristik metropollere götürecek, titizlikle tasarlanmış iki ortamda savaşmaya hazırlanın. Her ortam, her hareketin önemli olduğu dinamik savaş alanları sağlayan, ayrıntılar ve etkileşimli öğeler açısından zengindir. Rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için stratejilerinizi uyarlayın ve çevreyi kullanın.

Her karakterin kişisel yolculuğunu takip edeceğiniz ve zorlu düşmanlarla yüzleşeceğiniz Story Mode’da 15 heyecan verici dövüş karşılaşmasına katılın. Beklenmedik sürprizler, rekabetler ve ittifaklarla dolu, her dövüşte ortaya çıkan büyüleyici bir anlatıya kendinizi kaptırın. Zafer için çabalarken ve yol boyunca gizli içeriğin kilidini açarken Mortal Fighter turnuvasının ardındaki sırları keşfedin.

Oyuncuya Karşı Oyuncu modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun ve becerilerinizi nihai teste tabi tutun. En sevdiğiniz dövüşçüyü seçin ve kimin üstün geleceğini belirleyecek yoğun bire bir savaşlara katılın. Ortak oyun oynamayı tercih ediyorsanız, Yerel İşbirliği modunda bir arkadaşınızla takım kurun ve rakiplerinize hükmetmek için yıkıcı kombo saldırıları gerçekleştirin.

Dövüşü çevrimiçi yapın ve Çevrimiçi Çok Oyunculu ile rekabetçi arenaya girin. Dünyanın dört bir yanından savaşçılara karşı savaşın ve küresel liderlik tablolarında tırmanın. En iyinin en iyisine karşı karşıya gelirken değerinizi kanıtlayın ve nihai Mortal Fighter şampiyonu olun.

Eğitim Modu, becerilerini geliştirmek veya yeni karakterler denemek isteyenler için kapsamlı bir eğitim alanı sunar. Hareketlerinizi uygulayın, kombinasyonları deneyin ve her dövüşçünün inceliklerinde ustalaşın. Tekniklerinizi geliştirin ve arenada durdurulamaz bir güç haline gelin.


Mortal Fighter indir - (Direkt indir)

25.677
OYUN BİLGİLERİ 2 Haziran 2023 16:37
Mortal Fighter

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.46 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 2 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?