Moose Miners

0Geyik tarafından yürütülen bir madencilik operasyonunun kontrolünü elinize alın. Mücevherleri çıkarıp satıyorlar. Kazandığınız parayı nereye harcayacağınıza karar vermelisiniz. Daha fazla madenci kiralayın ve donanımlarını yükseltin. Madenin derinliklerine inmek için yeni raylar ve maden arabaları satın alın.

Ne kadar derine inerseniz o kadar değerli mücevherler bulacaksınız. Geyik sizin için mücevherleri çıkaracak ve toplayacak. İyi bir iş çıkarmak için mümkün olan en iyi donanıma sahip olduklarından emin olun. Mücevherleri işlemek ve onları satışa hazır hale getirmek için öğütücüler inşa edin ve yükseltin.

Operasyonunuzu genişletin. Madenin daha derinlerine toplamaya imkan verecek yeni bir demiryolu inşa edin. Veya yeni madenciler kiralayın ve daha fazla mücevheri daha hızlı çıkarmak için donanımlarını yükseltin.

Moose Miners’ta kaybetme durumu yoktur. Aktif olarak oynayın ve mücevherleri satarak para kazanır kazanmaz madencilerinizi ve altyapınızı yükseltin veya siz başka bir şey yaparken madencilerin madencilik yapmasına izin verin ve bir süre sonra gelip birçok şeyi aynı anda yükseltin.


3.983
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2024 16:50
Moose Miners

Tür: Oyun, Basit Eğlence, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 70.76 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 10 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?