Moonshine Inc.

1Kaçak içki üretmeye bayılıyoruz. Kaliteli içki gibisi yoktur. Apalaş’da bizler bunu gayet iyi biliriz. Kaçak içki kanımızda vardır. Hatta bazı eski toprakların kanında kelimenin tam anlamıyla kaçak içki akar. Likör hakkında konuşmaya, likör yapmaya, bütün gün likör içmeye bayılırız. Likörümüzü paylaşmayı da severiz! Buna ne diyorsun oyuncu dostum?

Hangi alkolü tercih edersin? Alkol üretmeyi biliyor musun? Alkol üretme süreci karmaşıktır ama istersen bilgi birikimimizle sana öğretebilir; fermantasyon, damıtma ve şişeleme gibi süreçlerde sana yol gösterebiliriz.

Kaçak içki üretmek eğlenceli olmasına eğlencelidir ama tabii para da kazanıyorsan. Sonuçta yaşamak için para gerekir. Ancak bunun için akıllıca davranman, üssünü usulünce yönetmen ve polisleri kızdırmaman gerek. Bir kaçak içki üreticisinin hayatını olabildiğince gerçekçi şekilde yansıtmaya çalıştık.

Ekipmanını üreten ve yöneten işçileri idare edecek, malzeme satın alacak, teknolojilerin kilidini açacak, teslimatları ve finansal işleri planlayacak ve bunları yaparken elinden geldiğince dikkat çekmeyeceksin. Ayrıca kime güveneceğine ve kiminle iş yapacağına da karar vereceksin.

Oyunumuzda genç bir kaçak içki üreticisi rolünde olacaksın. Ana görevlerde ilerleyecek, yan görevleri yerine getirecek ve teslimatlar sırasında yolda olaylara rastlayacaksın. Kaçak içki üreticisinin hayatından heyecan ve sürpriz eksik olmaz…

İşlerin rast giderse beş farklı bölgede üs kurup yönetme şansı elde edersin. Her bir üssün görevleri gittikçe zorlaşır. Memleketinin dağlarından çıkıp sık ormanları ve bataklıkları aştıktan sonra medeniyete ulaşıp büyük şehri fethedeceksin.

Hikâyenin sonu tamamen sana bağlıdır. Seninle çalışmak isteyecek can sıkıcı bir ajan ve katılabileceğin yolsuz bir vali olacak. İstersen onları görmezden de gelebilirsin. Sonuçta özgür bir insansın.


12.583
OYUN BİLGİLERİ 1 Aralık 2022 19:03
Moonshine Inc.

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 11.02 GB

Crack: FLT

Tarih: 1 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?