Monument Valley: Panoramic Edition

0Çarpıcı derecede güzel ve gizemli bir dünyada bir af arayışı olan Monument Valley’yi keşfet.

Sessiz prenses Ida ile imkansız ortamlar ve yanıltıcı bulmacalarda bir af yolculuğuna çık. Anıtları manipüle ederek ve yeni, sürreal ve gizemli dünyaları keşfetmek için dönüşen yollar oluşturarak bu meditasyon niteliğinde rahatlatıcı bulmaca oyununu deneyimle.

Monument Valley: Panoramik Sürüm’ün yeni genişletilmiş dünyasına adım at ve hiç olmadığı kadar şaşırtıcı imkansızlıkları deneyimle.

MODERN KLASİK PC’YE GELİYOR
Bu çok ödüllü başlıkta, hileli ama temellerinde optik illüzyonlar bulunan son derece tatmin edici bulmacaları çöz. Senin yardımın olmadan imkansız olan yolları açığa çıkarmak için manzaraları değiştir.
İlerledikçe, itme, çekme, tıklama, yükseltme, alçaltma ve daha fazlası ile güzel mimari, dönüşen ortamlar keşfedeceksin.

Ida bu dünyada yalnız değil ve Ida’nın af arayışında yolu engelleyen esrarengiz Karga İnsanları zekanızla yenmek için aklınızı kullanmanız gerekecek.

KESİNLİKLE KEŞİF TÜRÜNDE
Tamamı benzersiz bir PC deneyimi için yapılmış olan güzel çeşitli dünyaları manipüle etmek için tıkla. Her yaştan ve deneyim seviyesinden oyuncular için tasarlanmış olan Monument Valley, oyuncuların oynarken değişen ortamları, dönüşen sahne ve görsel olarak çarpıcı manzaraları keşfedebilmesine olanak sağlar. Ida’nın yolculuğunu herkes alabilmeli, oynayabilmeli ve tamamlayabilmelidir. Bugüne kadar Monument Valley oynamanın en büyük ve en iyi yolu budur.

GÜZEL BİR ŞEKİLDE YENİDEN HAYAL EDİLDİ
İster Full HD, TV ister ultra geniş 21:9 ekranlarda oynuyor ol, Monument Valley çarpıcı tam ekran panoramik sanat eseri ile hiç olmadığı kadar iyi görünüyor. Hiç olmadığı kadar algılanabilir görseller ile hangi sırları açığa çıkaracaksın?

HER DÜNYA DAHİL
Monument Valley: Panoramik Sürüm, tüm Monument Valley içeriğinin toplam koleksiyonudur; her bölüm, eklenti ve DLC bu üstün oyunu koleksiyonunuza eklenebilir yapıyor. Minimalist 3 boyutlu tasarım, optik illüzyonlar ve dünyanın her yerinden antik mimariden ilham alan her anıt, keşfedilmesi gereken eşsiz, el yapımı bir dünya.

PANORAMİK KOLEKSİYON ŞİMDİ ÇIKTI
Monument Valley: Panoramik Sürüm ve Monument Valley 2: Panoramik Sürüm, her ikisi de Steam’de birlikte satın alındığında özel bir paket fiyatta mevcut. Panoramik Koleksiyon, her bölüm ve DLC dahil olan Monument Valley serisini oynamanın en iyi yoludur.


5.069
OYUN BİLGİLERİ 14 Temmuz 2022 18:55
Monument Valley: Panoramic Edition

Tür: Basit Eğlence, Macera, Platform, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 170.2 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 12 Temmuz 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?