Monster Prom: Second Term

0Monster Prom: Second Term indir - (Direkt indir)

Baloya sadece 3 hafta kaldı ve henüz bir randevun yok..ve sen bir canavarsın. Ama sorun değil çünkü senin lisende herkes de öyle! Bunlar, bire dört oyunculu, rekabetçi bir flört simülasyonu olan Monster Prom dünyasına adım atan taşlardır ve şunu düşündürür: Buna dahil olduğumu hiç bilmiyordum!

Kendi maceranızı seçin ve özel canavarınızın kalbine herkesten önce ulaşın, istatistiklerinizi belirlemek için kişilik sınavlarına girin, sevgilinizi baştan çıkarmak için her türlü komik ve saçma duruma girin ve kendiniz hakkında sizden veya kendinizden daha fazlasını öğrenin. arkadaşlar biliyorlardı.

Daha iyi ödüller kazanmak için güçlü yönlerinizi kullanın, en sevdiğiniz iblislerin sevgisinde şansınızı artıran öğeleri keşfedin ve kilidini açın ve liselilerin hayalini kurduğu şey adına iyi bir dövüşle savaşın: baloya yalnız gitmemek.

En fazla üç arkadaşınızı toplayın ya da tek başınıza oynayın, güzel sanatın, esprili diyalogun tadını çıkarın ve zor seçimler yapmaya hazır olun çünkü Monster Prom’un acımasız, acımasız dünyasının sonunda sadece iki tür insan vardır: aşıklar ve kaybedenler Canavar olmak zor, ama balo için randevu almak daha da zor!

Rekabetçi flört simülasyonu
Kalbi küçük bir rekabetten daha fazla büyüleyen hiçbir şey yoktur. Bakışlarınızı sevgililerden birine çevirin, ancak romantik zevklerinizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız, zorlu bir rekabete hazır olun.

Fantastik derecede komik yazı
Aşkta ve savaşta her şey mübahtır, belki kendini fazla ciddiye alman dışında. Cory O’Brien, Maggie Herskowitz ve Julián Quijano tarafından yazılan tuhaf, postmodern mizah sayesinde Monster Prom’un kendisi de dahil olmak üzere dalga geçemeyeceği hiçbir konu yok.

Muhteşem sanat
Arthur Tien tarafından çizilen güzel hazırlanmış dünyayı ve karakterleri keşfederken asla sıkıcı bir an olmaz.


Monster Prom: Second Term indir - (Direkt indir)

4.035
OYUN BİLGİLERİ 1 Mayıs 2022 22:47
Monster Prom: Second Term

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.06 GB

Crack: DINOByTES

Tarih: 14 Şubat 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?