Monster Outbreak

0Monster Outbreak indir - (Direkt indir)

Boyutlu Küre, keşfedilip krala getirilene kadar herkesten saklanan, insanlığın en çılgın hayallerinin ötesinde bir zenginlik ve bilgi vaadiydi.

İnsan olduğu için kral kolayca cezbedildi ve bir süre için söz doğru çıktı. Orb sayesinde krallığa zenginlik, bilgi ve inanılmaz hikayeler aktı… ama sonra canavarlar geldi.
Bir sürü canavar.

Monster Outbreak, piksel yukarıdan aşağıya bir hayatta kalma oyunudur.

Kraliyet Muhafızlarının hayatta kalan son üyesi Yulia’nın kontrolünü elinize alın ve kontrolden çıkmış Dimensional Orb tarafından ortaya çıkan sonsuz canavar ordularıyla yüzleşin.

Hazırlanın, savunma hazırlayın, tuzaklar kurun, olası bir son yemek pişirin ve hayatta kalmaya çalışın.

Tek başınıza yapın – veya klasik yerel bölünmüş ekran veya çevrimiçi çok oyunculu kullanarak hayatta kalan arkadaşlarınızı listeleyin.

Kraliyet Muhafızlarının son direnişi bitmedi – bitene kadar.

Yulia, basit kılıçlar ve baltalardan temel saldırılar sağlayan, ek hasar veren ve sonsuz düşman dalgalarını dizginlemek için yeni yollar açan sofistike yaylara kadar büyülenecek geniş bir silah yelpazesine erişebilir.

Bu savunmaları oluşturun! Ölümcül savunma bölgeleri oluşturmak için bomba cirit fırlatıcı, tatar yayı taret ve bomba sapan dahil düzinelerce taret arasından seçim yapın.

Sivri uçlu şeritler, tetik telli bombalar ve temel tuzaklar dahil olmak üzere konuşlandırılacak çeşitli tuzaklarla boyutsal dehşet ordularını uzak tutun.


Monster Outbreak indir - (Direkt indir)

5.147
OYUN BİLGİLERİ 4 Ekim 2022 12:22
Monster Outbreak

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 597.28 MB

Crack: CHRONOS

Tarih: 3 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?