Monster Energy Supercross The Official Videogame 6

0Çamur, ter, adrenalin ve eğlence: Monster Energy Supercross 6 ile içindeki motorcuyu ortaya çıkar ve aksiyonun ortasına dal!
Monster Energy Supercross 2022 Şampiyonası’nın tüm duygularını resmi motosikletler, sürücüler ve pistler eşliğinde yaşa.

Oyun deneyimindeki her ayrıntıyı dilediğin gibi özelleştirmek için geniş bir ayar yelpazesi emrine amade. Böylece gerçekçilik ve rahatlık seviyelerini özgürce belirleyebilirsin. Supercross 6, bu sene yepyeni ve benzersiz bir bakış açısını takip ediyor: Seninkini!

KİŞİSEL KOÇUN
Supercross dünyasında iz bırakman için sana destek olacak koç ve rehberin: efsanevi Jeremy McGrath!Supercross Academy’de ondan tüm numaraları öğren, öğrendiklerini kullanarak hiç olmadığı kadar gerçekçi Kariyer Modu’ndaki şampiyonada zirveye ulaş.
Başarılar elde et, sponsorları etkile, eşsiz rekabetlerde yarış ve Supercross dünya şampiyonu ol!

HADİ GEZMEYE ÇIKALIM
Hava alanından madene, dağdan stadyuma; Supercross Park’ın sunduğu eşsiz konumları kendi başına veya arkadaşlarınla keşfe çık!Her bölgeyi birbirine bağlayan Supercross pistleri ve motocross patikalarında antrenmanlar yap, numaralar sergile veya yalnızca manzaranın keyfini çıkar.

RHYTHM ATTACK
Sen. Rakibin. Düz bir yol. Diğer her şey gereksiz.Yepyeni Rhythm Attack modunda gaza bas ve kendini ritmin akışına bırakarak bitiş çizgisine ilk sen ulaş.
Kanyon ve orman gibi nefes kesici konumlarda gerçekleşecek tekli eleme turnuvalarındaki yarışlarda kendini ispat et.

SENİN MÜCADELEN, SENİN YOLCULUĞUN
Dünya şampiyonu olana kadarki tırmanışının her noktasını özelleştir!İstersen motosikletini aşırı gerçekçi hisle sür, istersen sürüş desteklerinden faydalan. Bu sayede, her yarışı ihtiyacına uygun tarzda ele alabilirsin.

Sürücünün becerilerini nasıl geliştireceğine karar ver ve motosiklet kurulumundaki her detayı ayarla.
Ve hepsi bu değil! Track Editor ile hayalindeki pisti inşa et, Kask Editörü ile kendine has tarzını yarat ve geniş aksesuar seçeneklerini kullanarak sürücünü ve motosikletini özelleştir.


21.226
OYUN BİLGİLERİ 9 Mart 2023 15:38
Monster Energy Supercross The Official Videogame 6

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 21.9 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 9 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?