Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5

2Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 indir - (Direkt indir)

Motosikletinin gidonuna sıkı tutun çünkü oyun serisinin yeni bir bölümü sonunda çıktı. Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5’i dene ve iç mekanda Supercross yapmanın tadını çıkar!

BAŞARINI İNŞA ET
Gerçek bir şampiyon olma yolu burada başlıyor. Yeni kariyer modu ile zafere ulaşmak için motosiklet sürme becerilerini ispatlaman gerekiyor!”Futures” Kategorisindeki ilk yarışları kazan. 250SX sınıfında başlayarak bir “Rookie” olarak tekniğini geliştir. Bir sponsor ile anlaşma imzalayarak takımını oluştur veya mevcut bir takıma katıl. 450SX sınıfının kahramanlarına meydan okumak ve en üstün başarıya ulaşmak için gerçek bir “Pro” ol ve tüm şampiyonanın kapılarını arala.

FORM ÖNEMLİDİR
5 hazırlık seviyesini tamamlayarak sürücünün formunu koru.Supercross 5’de eğitim sürüşleri, yarış sonuçları ve sakatlanmalar sürücünün durumunu etkiler. Her şeyi kontrol altında tutmaya hazır mısın?

COMPOUND
Yeni Compound ile keşfet, pratik yap ve performansını geliştir! Bunları tek başına veya 3 arkadaşınla birlikte yapabilirsin veya mevcut 5 fantastik pistin birinde onlarla yarışabilirsin!

TRACK EDITOR
Hayal gücünü serbest bırak ve Track Editor ile mükemmel bir pist inşa et. Resmi yarış pistlerinden esinlenmiş modülleri kullan ve karıştır, tasarımlarını topluluk ile paylaş ve diğer oyuncular tarafından yapılmış pistlerde yarış.

E-SPORT
Üst üste ikinci yılda Supercross serisinde E-sport olacağı onaylandı. Neyi bekliyorsun? Bu meydan okumayı kabul etmeye hazır mısın?


Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 indir - (Direkt indir)

10.849
OYUN BİLGİLERİ 17 Mart 2022 13:28
Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5

Tür: Oyun, Simulasyon, Yarış

Platform: PC

Boyut: 17.10 GB

Crack: FLT

Tarih: 17 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?