Monolith

0Monolith indir - (Direkt indir)

Başarısız bir görev mi?
Çorak bir gezegene düştü. Görevin amacına dair neredeyse hiç hatıra yok. Yalnızca kendi kavrayışıyla donatılmıştı.

Intergalactic Mining Corporation’ın hizmetinde çalışan uzay araştırmacısı Tessa, bu imkansız durumun üstesinden gelmeye ve buradan canlı olarak kaçmaya çalışır. Parçalanan gemi ona uzun süre sığınak sağlamayacak. Sahip olduğu tek destek, CORE adı verilen küçük bir analiz robotu ve onun az sayıda ama yararlı işlevidir.

Bu, umudun tükenmesine yönelik bir arayışın başlangıcıdır. Eğer kendine hakim olamaz ve başkalarını arayamazsa kaybolur.

Bilinmeyen bir gezegen
Hapishanesi boşmuş gibi davranmak için her türlü çabayı gösterse de Tessa, kayalar ve bataklıklar arasında işverenine ait eski bir maden istasyonu bulur.

Eski yapıyı keşfedip onu hayata döndürmeye çalışırken kötü bir duygu da beraberinde gelir. Burası pek düzenli bırakılmış gibi görünmüyor.
Geleneksel bir macera
Sizi yoğun, karanlık ve merak uyandırıcı bir atmosfere götürecek heyecan verici ve duygusal bir yolculuğa çıkın. Oyunu fare ile kontrol edin, bilgi toplamak ve bağlantılarını anlamak için çevrenizi inceleyin.

Tessa’nın hayatta kalma mücadelesini çözmek ve üstesinden gelmek için yaratıcılığınızı kullanın, eşyaları birleştirin ve makineleri kontrol edin.


Monolith indir - (Direkt indir)

19.734
OYUN BİLGİLERİ 11 Ekim 2023 21:19
Monolith

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.36 GB

Crack: RUNE

Tarih: 11 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?