MONARK

0MONARK indir - (Direkt indir)

Descent into Madness: Gerçek dünyanın Sisini keşfetmekle esrarengiz Öteki Dünya’da savaşmak arasında atlayın. Müttefikler çağırın, düşmanlarla savaşın ve akademinizi çevreleyen gizemleri çözün. Dünyayı kurtaracak mısın yoksa delirip kendini yok edecek misin?

Into The Mist and Beyond : Gerçekliğin ve benliğin çarpıştığı karanlık bir aleme dalın. Keşfedeceğiniz gizemli dünyalar, karmaşık karakter tasarımları ve çağrıştırıcı ayarlarla gerçeküstü, karanlık neo-fantezi tarzında hayata geçiriliyor.

Egonun Gücü : Egonuzu güçlendirin ve İblislerinizin görünüşünü ve yeteneklerini özelleştirin. Savaşta komuta etmek için farklı İblislerin kilidini açın ve birimlerinizi konumlandırmak ve düşmanlarınızı yıkıma uğratmak için serbest biçimli taktik sistemi kullanın.

Öykü
Sevdiklerini kurtarmak için ne kadar ileri gideceksin? Sizi çevreleyen tehditlerle yüzleşebilir misiniz? Kendinle yüzleşebildin mi?
Gizemli ve ölümcül Sis, Shin Mikado Akademisi’ni çevrelediğinde dünyanız çılgına dönüyor. Arkadaşlarınızı kurtarmak için, gerçek dünyanın ötesinde Daemon dolu bir boyut olan Öteki Dünya’ya girersiniz. Bu esrarengiz alemde, Kibir Otoritenizi kullanmayı ve gücü efendilerinin Egosundan gelen bir İblis taburu yaratmayı öğrenmelisiniz.

İblislerinizin gücünü artırmak için çeşitli psikolojik testlerle Ego’nuzu geliştirin ve akademiyi bozan yedi “Pakt Taşıyıcı” ile birlikte ve onlara karşı savaşmak için güçlerinizi savaşa yönlendirin. Güçlenmek için deliliğinizin gücünü benimseyin, ancak kendinizi kaybetme riskine girmemek için fazla ileri gitmemeye dikkat edin. Diğer öğrenciler ve eğitmenler, kampüsteki anormallikleri çözme arayışınızda size yardım edeceklerdir.


MONARK indir - (Direkt indir)

11.514
OYUN BİLGİLERİ 22 Şubat 2022 21:20
MONARK

Tür: Korku, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 22 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?