Model Builder

0Model Builder indir - (Direkt indir)

Simülasyon oyunlarındaki son trende katılın, yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve harika görünümlü modeller yapın.

Modellerinizi kesin, birleştirin, boyayın ve ardından özelleştirin! Uçaklar, tanklar, gemiler, figürler ve çok daha fazlasını inşa edin. Araç setinizi genişletmek için kreasyonlarınızı kar amacı gütmeden satın. Dünyanın görmesi için çarpıcı ve epik ölçekli modeller oluşturun.

Büyükbaba Stan’in ve başarılarının izinde büyüleyici bir yolculuğa çıkın, geçmişin sırlarını açığa çıkarın, usta modelleme ustası olurken komisyon ve yarışmalara katılın.

Oluşturmak istediğiniz modeli seçin, model parçalarını kesmenin memnuniyetini hissedin , adım adım modelinizi oluşturun ve son rötuşları yapın, böylece boyamaya hazır hale gelsin.

Elinizin altında çok çeşitli araçlar var – etkileyici modellerinizi bir araya getirmek ve onları parlatmak için ihtiyacınız olan her şey.- Hassas çalışma ve sonlandırmalara yardımcı olacak yeni araçların kilidini açın. Hiçbir zaman bir profesyonel gibi hissedeceksiniz.

Şimdi yaratıcı olma zamanı! Ciddi bir yol izleyebilir ve brifinge bağlı kalabilirsiniz ya da modeli kendiniz yapıp pezevenklik etmeye ne dersiniz? Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda boya ile airbrush aracını kullanın veya ince ayrıntılarla uygulayın ve etkileyici çıkartmalarla tamamlayın. Yaratıcılığınız sınırdır.


Model Builder indir - (Direkt indir)

17.304
OYUN BİLGİLERİ 8 Şubat 2022 20:27
Model Builder

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 11.2 GB

Crack: DOGE

Tarih: 8 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?