Miraculous Rise of the Sphinx

1Güçlü Ol… Cesur Ol… Miraculous Ol!

Paris’in bir kahramana ihtiyacı var! Işıklar şehri yeni bir tehditle karşı karşıya.

Bugüne dek yaratılmış en tehlikeli duygu canavarı, şehri ele geçirmek üzere! Dünyaca ünlüsüper kahramanlar Ladybug ve Cat Noir olarak oynarken baş düşman Hawk Moth’un şeytani planını ortaya çıkarman ve durdurman gerekecek!

Miraculous’ın sihirli dünyasına kendini kaptırmaya hazır ol ve gelmiş geçmiş en büyük serüveninde ilerlerken süper güçlerini yükseltmeyi ihmal etme!

Ana Oyun Özellikleri

• Destansı Macera! Sevilen kahramanlar Ladybug ile Cat Noir’ı kontrol ederek orijinal bir hikâyenin parçası ol.

• Takımlar Kur! Yerel eşli oyunda diğer oyuncularla birlikte düşmanlarla savaşıp akuma’ları kötülüklerinden arındırırken takım çalışmasının heyecanını yaşa.

• Yeni Düşmanlar! Tanıdık düşmanlar Hawk Moth, Gamer, Weredad ve Mr. Pigeon’ın yanı sıra yeni düşmanlarla da karşı karşıya gelmeye hazır ol!

• Keşif Zamanı! Marinette ve Adrien’ın karakterlerine bürünüp Paris sokaklarını keşfederken onların diğer kişilikleri olan Ladybug ile Cat Noir’ın ardındaki hikâyeyi ortaya çıkar.

• Süper Aygıtlar! Verdiğin mücadelelerde Ladybug’ın hızlı yoyosundan ve Cat Noir’ın çok amaçlı sihirli asasından faydalan! Yeni ve güçlü özelliklerini ortaya çıkarmak için aygıtlarını yükselt!

• Master Fu! Bilgeliğiyle yeni güçler edinmene yardımcı olan dostun ve akıl hocan Master Fu’yu ziyaret et.

• Kwami Mağazası: Kwami mağazasındaki hazineleri keşfet ve daha önce hiç görmediğin görselleri, müzikleri ve çok daha fazlasını ortaya çıkar!

• Arkadaşlık Serüveni: Marinette ve Adrien olarak oynarken hikâyede ilerlemene yardımcı olacak ipuçları edinmek ve dostluk dolu anların keyfini çıkarmak için arkadaşlarınla görüşmeyi ihmal etme.


9.239
OYUN BİLGİLERİ 26 Ekim 2022 12:34
Miraculous Rise of the Sphinx

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.7 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 25 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?