Minishoot’ Adventures

0Minishoot’ Adventures indir - (Direkt indir)

SEÇİLMEYEN GERİ DÖNDÜ…
Onun köleleri yeraltı dünyasından ortaya çıktı, köyünüz yok edildi ve tüm arkadaşlarınız artık bozuk kristalin içinde mahsur kaldı… Eğlenceyi karıştırma arzumuzdan doğan bu kurşun dolu macerada dünyayı kurtarmak için bir yolculuğa çıkın. Yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunu hissiyle açık uçlu keşif.

SIKIŞIK MÜCADELEYE GİRİŞ YAPIN
Hızlı ve hızlı tepki veren bir uzay gemisinin kontrolünü elinize alın ve kristal netliğinde estetik ve canlı oyun hissiyle desteklenen el yapımı karşılaşmalarda ateş ederek ilerleyin. Hem yeni gelenler hem de tecrübeliler için zorluk seçenekleriyle yoğun Mermi Cehennemi savaşlarında patronların üstesinden gelin.

KENDİ BAŞINIZA GİRİŞİM YAPIN
Kendi başınıza keşfedebileceğiniz birçok ara bağlantıyla inşa edilmiş, tamamen el yapımı bir dünyaya dalın. Yemyeşil mağaralar, antik tapınaklar ve batık şehirler eşsiz hazineleri, zorlukları ve sırlarıyla sizi bekliyor.

ÇALINAN GÜÇLERİ GERİ ALIN
İlkel Güçleri bulmak, savaş ve keşif yeteneklerinizi geliştirirken aynı zamanda yeni yolların kilidini açıp kısayolları ortaya çıkardıkça haritayı yavaş yavaş açacaktır.

GEMİNİZİ GELİŞTİRİN
Seviye atlayarak, çeşitli öğeler bularak ve ekipman satın alarak geminizi yükseltin. Sevimli arkadaşlarınızı kurtarmayı unutmayın; her biri size kendi yöntemleriyle yardımcı olacak!

SİZİN İÇİN YAPILMIŞ BİR OYUN
İster heyecan verici keşiflerden ister zorlu Mermi Cehenneminden hoşlanıyor olun, 3 farklı zorluk modu, nişan alma yardımı, otomatik ateş ve daha fazla erişilebilirlik seçeneğiyle size yardımcı olduk.


Minishoot’ Adventures indir - (Direkt indir)

4.256
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2024 20:33
Minishoot’ Adventures

Tür: Oyun, Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera

Platform: PC

Boyut: 172.66 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 2 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?