Millennia

0Millennia indir - (Direkt indir)

İnsanlığın başlangıcından olası geleceklerimize kadar 10.000 yıllık tarihin her noktasında stratejik hünerini sınayan, tarihî bir sıra tabanlı 4X oyun olan Millennia’da kendi ulusunu oluştur. Yaptığın hamlelerle destansı bir hikâye oluştururken tarihin seyrini belirle ve her oynayışında farklı zamanları tecrübe et. Kriz zamanlarında ve keşif çağlarında halkına önderlik et, büyük zorluk ve fırsatlarla karşılaş ve çağlar boyunca refah içinde yaşayan bir medeniyet inşa et.

Tarih Boyunca Ulusuna Önderlik Et
İlk şehirlerden uzay yolculuğuna kadar on çağ boyunca tarihin akışına yön ver. Belirli hedeflere ulaşırsan yeni kurallara, yeni teknolojilere ve yeni birimlere sahip alternatif bir tarih olan Değişke Çağı’na geçebilirsin. Ama Kriz Çağları’na dikkat et; kargaşa ve düzensizlikten oluşan bir yol, dünyayı savaş, hastalık ve cehalet dolu bir geleceğe mahkûm edebilir. Ama öte yandan, bilge bir hükümdar daima bir krizi fırsata dönüştürebilir… Geçtiğin çağlar, halkının ve dünyanın üzerinde kalıcı etkiler bırakacağı için yolunu dikkatle seç.

Neyle Meşhur Olduğunu Seç
Oyun boyunca kendine özgü Ulus Ruhları’nı benimseyerek ulusunu özelleştir. Ulusun savaşçılardan mı, yoksa kâşiflerden mi oluşacak? Ulusuna Yüce Han mı, yoksa anıt mimarı mı önderlik ediyor? Popüler kültüre yön vermenle mi, yoksa küresel finansa hükmetmenle mi tanınıyorsun? Kültürünün hangi kısımları tarih boyunca yankılanacak?

Derin ve İlginç bir Ekonomide Ustalaş
Ekonomini özenle yönet ve bir büyüme ve inşaat devi yarat. Yemeğe, servete ve üretime ulaşmak için temel kaynaklarla başla. İlerledikçe bu basit malları, araştırma ve geliştirme aracılığıyla daha değerli ürünlere en iyi nasıl dönüştürebileceğini belirle. Demiri, silah veya alete; odunu, kâğıt veya keresteye; altını, para veya mücevhere dönüştürerek bölgelerini özelleştir. Üretim fazlası mallarını ihtiyacı olan yerlere göndererek imparatorluğunun ekmek teknesi ile uzaklardaki kolonileri besle veya sanayi merkezinle düşmanlarının yakınındaki birliklere ikmal yap.


Millennia indir - (Direkt indir)

30.139
OYUN BİLGİLERİ 26 Mart 2024 21:21
Millennia

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: FLT

Tarih: 26 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?