MiLE HiGH TAXi

1MiLE HiGH TAXi indir - (Direkt indir)

Yüksek Oktanlı Heyecanlı Bir Yolculuk
Bu hızlı tempolu macerada en üst düzey bilimkurgu uçan taksi şoförü rolünü üstlenmeye hazırlanın! “Crazy Taxi”yi anımsatan atari tarzı oynanış ile “The Fifth Element”ten ilham alan canlı, fütüristik bir şehirde zamana karşı yarışırken kalp atışlarınızı hızlandıran aksiyonu deneyimleyin. Bu nabzı atan yolculuk sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. Dar, canlı hava yollarında hızla ilerlerken, sabırsız ve abartılı yolcuların yanı sıra çok komik ve konuşkan yayalarla karşılaşacaksınız.

Bu yüksek bahisli ya hep ya hiç oyununda her an önemlidir. Meydan okumaya yükselin ve zirveye çıkın!

Oynanış Basit – Bu Oyunda Ustalaşmak Olmayacak!
“Kolay” bir ayar ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı oyun modu ile becerilerinizi geliştirmek ve sınırlarınızı test etmek için birçok fırsatınız olacak. Çoğu oyuncu, bir saatin altındaki yoğun oyun süresinde uçan taksi kontrollerinde ustalaşabilir ve şehrin sokaklarında güvenle gezinebilir. Bu hızlı tempolu macerada en iyi oyuncu olurken meydan okumayı kabul etmeye, direksiyona geçmeye ve becerilerinizi sergilemeye hazırlanın!

Oynamanın Farklı Yolları
Normal modda, verimli yollarla yolcu alıp bırakmak için strateji belirleyin, kazancınızı en üst düzeye çıkarın ve oyun sürenizi ve kariyerinizi uzatın.
Meydan Okuma modunda, seviye atlamak için yolcuları sırayla teslim ederken giderek daha zorlu zorluklarla karşılaşacaksınız.
Serbest Dolaşım modunda, şehri zaman sınırı veya yolcu alımı olmadan keşfedebilecek, ilerledikçe gizli kısayolları ve diğer sırları keşfedebileceksiniz.

Oynanış
Taksinize binerken harekete hazırlanın ve yükselen gökdelenlerden ücret almaya başlayın. İşinizi sürdürmek ve bonus zaman kazanmak için yolcularınızı olabildiğince hızlı teslim etmeniz gerekecek, ancak gardınızı düşürmeyin – Skyways’te hangi engellerle ve zorluklarla karşılaşabileceğinizi asla bilemezsiniz. NavCom AI’nızın yardımıyla şehirde gezinin ve gizli müşterileri bulun.

MiLE HiGH TAXi sadece kontrolcü kullanılarak oynanabilir. Klavye ve fare desteklenmemektedir.


MiLE HiGH TAXi indir - (Direkt indir)

14.589
OYUN BİLGİLERİ 14 Mart 2023 15:05
MiLE HiGH TAXi

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Yarış

Platform: PC

Boyut: 1.40 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?