Middle-earth Shadow of Mordor Game of the Year Edition

5Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit’in Orta-dünya’sında Talion isimli gizemli ve doğaüstü güçlere sahip bir kolcuyu yönetin ve Orta-dünya’nın en karanlık bölgesi Mordor’da özgür bir şekilde yol alarak görevler yapın, Sauron’un birlikleriyle mücadeleye girin.

Yüzüklerin Efendisi’nin kitaplarını ya da filmlerini sevmiş olan herkes Middle-earth: Shadow of Mordor’un hayranı olacak!

Orta-dünya’da geçen bu yeni öyküde Mordor’da savaşın ve beraberinizdeki ruh hakkındaki gerçekleri öğrenin, Güç Yüzüğü’nün kaynağını keşfedin, kendi efsanenizi yazın ve nihayetinde Sauron’un kötülüğüyle yüzleşin.

Etkilenen İçerikler:
• Nemesis Forge içeriği artık kullanılamayacak. Bu nedenle oyuncular artık Middle-earth: Shadow of Mordor’daki Nemesis’lerini Middle-earth: Shadow of War’a aktaramayacak.

• Vendetta görevleri ve Liderlik Tabloları artık mevcut olmayacak.

• WBPlay artık mevcut olmayacak ancak tüm oyunculara otomatik olarak destansı rünler “”Orc Hunter”” ve “”Gravewalker”” hediye edilecek.

Yılın Oyunu, En İyi Aksiyon Oyunu ve En Yenilikçi Oyun da dâhil olmak üzere 50’nin üzerinde kategoride “”2014’ün En İyisi”” ödülünün sahibi.


67.067
OYUN BİLGİLERİ 2 Eylül 2022 12:17
Middle-earth Shadow of Mordor Game of the Year Edition

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 53 GB

Crack: GOG

Tarih: 28 Ağustos 2018

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?