Microcivilization

0Microcivilization’da , piksel sanatlı bir strateji-tıklama oyunu karışımında hep birlikte keşfeder , genişletir , sömürür ve yok edersiniz . Hükümet kombinasyonlarını, yüzlerce benzersiz kahramanı keşfederken ve hem savaş hem de inşaat zorlukları için yetenek geliştirmeleri deneyerek nüfusunuzu ve ekonomik gücünüzü doğrusal olmayan bir şekilde artırmaya başlayın.

Müstehcen derecede zengin ve güçlü bir ulus inşa etmenin birçok yolu var. Öfkeli düğme kırarak halkınızı ezmek sizin işinizse, tıklama özelliklerinde ustalaşarak kendi yararınıza çalışın. Mikro insanlarınızın iyi niyetine ve üretkenliğine inanmak sizin tarzınızsa, atölyelerinizden ve onların pasif ve aktif yeteneklerinden yararlanın . Teknoloji ağacında ilerlemek, büyümenize ve gelecek tehditlere karşı kendinizi güçlendirmenize yardımcı olacak yükseltmelerin, askeri birimlerin, bonusların ve yeni yeteneklerin kilidini açacaktır.

Halkınızı tehdit eden yüzlerce felaket, savaş, hastalık, toplumsal huzursuzluk, işgal ve bağımsızlık ilanıyla karşı karşıya kalın. Bazen dayak yiyeceksiniz, karanlık çağlara, kıtlığa, ideolojik kargaşaya sürükleneceksiniz. Ama korkmayın, kaybetmek imkansızdır. Aslında mücadele ne kadar zorsa büyük bir kahramanın küllerinden doğma olasılığı da o kadar yüksektir. Üstesinden geldiğiniz her kriz size bir kahraman kazanma şansı verir . Mikro medeniyetiniz için kahramanlar, gücünüzü artıran envanter öğeleri olarak hareket eder.

İstediğiniz zaman yalnızca bir avuç dolusu kahramana sahip olabilseniz de, kahramanları toplamak endüstriniz, zenginliğiniz, gücünüz ve istikrarınız üzerinde sonsuz yeni etkiler yaratır. İlerledikçe daha yüksek seviyeli kahramanlar toplayacak, onları tariflerle birleştirecek ve absürt güçler kazanmak için setler oluşturacaksınız.

Bu oyundaki felaketler sadece rastgele sayı üreteci atışlarından ibaret değil. Tüm afet risklerinin kontrolü tamamen sizdedir. Aslında bunların herhangi bir zamanda gerçekleşme olasılığını biliyorsunuz, dolayısıyla hafifletme şansınız var. Issız evler mi? Yangın ihtimali. Çok fazla insan dar bir alana mı sıkıştı?

Çiçek hastalığı muhtemelen yakında sizi ziyaret edecek. Şanssızlık ya da riski ihmal etmeniz nedeniyle, bir kriz ortaya çıktığında bunun üstesinden savaşarak gelinebilir . Yangın söndürülebilir, hastalıklara direnilebilir veya tedavi edilebilir, istila püskürtülebilir. Sorun ne olursa olsun, krizi yenenler her zaman canlarını vermeye hazır bir takım cesur mikro insanlardır. Her savaşta İnsanlar hayatınız , Ekonomi gücünüz ve Kahramanlar silahınızdır . Bunları atölye yetenekleriyle birleştirin ve dikkate alınması gereken bir güç haline gelmek için savaşta ustalaşın.


7.650
OYUN BİLGİLERİ 14 Kasım 2023 13:29
Microcivilization

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 415.89 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 13 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?