Mia and the Dragon Princess

1Bir grup şiddet yanlısı hayduttan kaçan ve İngilizce konuşamayan gizemli bir kadının çalıştığı yere gelmesiyle hayatı altüst olan cesur bar görevlisi Mia’nın etrafında gelişen canlı aksiyon ve interaktif bir aksiyon filmi.

• Başrollerde Paul McGann (Doctor Who) ve MyAnna Buring (The Witcher)

• “Çin Kickboksunda” Siyah Kuşak Sahibi Dita Tantang “Kızıl Düzenbaz Ninja” olarak da bilinen dövüş sanatçısı Aaron Gassor tarafından gerçekleştirilen dövüş gösterileri

• Marcus Shakesheff (WonderWoman, Galaksinin Koruyucuları, Taht Oyunları) tarafından tasarlanan aksiyon Yapılan seçimlere göre değişen ve hikâyeyi etkileyen gerçek zamanlı Yetenek Takibi

• Çok seçenekli hikâye anlatımı sayesinde ortaya çıkabilecek 10 farklı son Yayıncı Modu – Topluluğunla etkileşime geçmek için seçimlerini duraklat

Mia, macera dolu bir hayatın hayalini kurmaktadır ancak bir nevi ailesi hâline gelmiş olan iş arkadaşlarına karşı duyduğu sorumluluk duygusu, onu sıkıldığı bir işte çalışmaya ve istemediği bir hayatı yaşamaya zorlamaktadır.

Karşısına korkmuş ve kaçak hâlde yaşayan gizemli bir kadın (Marshanda) çıkınca Mia, onu koruma altına alıp kim olduğunu öğrenmeye karar verir ve bu karar onu entrika, gizem ve tehlikelerle dolu bir yola sürükler.

İzleyicinin seçimleri Mia’ya macera boyunca yol gösterecek ve hem onun hem de gruptakilerin kaderini belirleyecektir. Oyun süresince girilen etkileşimler, gizemli kadının kim olduğunu bulmana yardımcı olabilir.

Bununla birlikte Mia’nın grubun kalan kısmıyla girdiği etkileşimlerin de bir etkisi olacağından, her seçim hakkında dikkatlice düşünülmelidir.


29.104
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2023 14:24
Mia and the Dragon Princess

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8.62 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 4 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?