Metro Simulator 2

0Metro Simulator 2, yeniden oluşturulmuş bir Moskova Metrosuna ve gerçekçi tren kumandalarına sahip eşsiz bir oyundur.

Farklı oyun modları
Serbest Modda (Free Mode) oyun seansınıza hangi istasyondan ya da kavşaktan başlayacağınıza karar verebilirsiniz. Yolcular olmaksızın hat boyunca rota dışında tren sürebilir ancak istediğiniz rotayı belirleyebilir ve zaman çizelgenizi dilediğiniz zaman yapılandırabilirsiniz. Zaman aralıklarına uygun hareket ederek istasyonlardan zamanında ayrılmak önemlidir!

Senaryolarda oyunun koşulları önceden belirlenmiştir. Metroda ortaya çıkabilecek çeşitli olağan dışı durumlarla karşılaşırsınız. Hareket Memurunun talimatlarına kulak verin ve uyun.
Moskova Metro Hattı 6: 24 istasyon ve içlerinde nesneler bulunan çeşitli tüneller

Oyun, yeni teknolojilerin de yardımıyla Rusya’nın başkent metro sistemini tüm ihtişamıyla gözler önünde sermektedir. Bu hatta bulunan istasyonlar farklı zaman dilimlerinde inşa edilmiştir. Dolayısıyla her istasyon kendi dönemine ait atmosferi yansıtmaktadır.

Gelişmiş hız kontrol sistemi
Hız kontrol sistemi, çarpışmaları ve diğer istenmeyen olayları önlemenizi sağlar. Yolculuğunuz süresince gözünüz hız göstergesinde ve önünüzdeki trafik lambalarında olsun; yolculuğunuz sorunsuz geçecektir.

Oyunun baş karakterleri trenlerdir
Oyunda her biri kendi kumandasına sahip iki tren bulunmaktadır. Trenler, yolcuların güvenli bir şekilde taşınmasına yönelik tüm temel işlevlerle donatılmış durumdadır.


20.519
OYUN BİLGİLERİ 14 Haziran 2023 21:51
Metro Simulator 2

Tür: Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.26 GB

Crack: DOGE

Tarih: 14 Haziran 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?