METAL MAX Xeno Reborn

1İnsanlık neslinin tükenmesinin eşiğinde ve hayatta kalan son kişiler makinelere karşı geri adım atmak istiyor.

Yarım yüzyıl önce ana bilgisayara karşı verilen savaş NOA, Asya’nın en büyük metropolü TOKIO’yu bile moloz haline getirdi.

Bu ıssız çorak araziyi keşfedin ve düşman saldırılarına karşı savaşın. İnsan ırkının geleceğini geri almak için tankları, silahları ve sadık savaş köpeği Pochi’yi kullanarak kurtarın, değiştirin ve karşılık verin!

– Dystokio adlı harap bir dünyada geçen Metal Max Xeno: Reborn, doğrusal olmayan, açık bir dünya, gerçek zamanlı savaş ve araç savaş unsurlarına sahip bir JRPG’dir. Talis’in kontrolünü elinize alın ve NOA makinelerine karşı savaşmak isteyen diğer kurtulanları arayın. Oyundaki ilerlemeniz ne olursa olsun, gidebileceğiniz yerlerin sınırı yoktur.

Hayatta kalmak için birleşin
– Evrenin kaderi senin ellerinde! Sevilen karakterlerin ve sevgili savaş köpeğin Pochi’nin yardım eli ile düşmanlarını avla. Pochi ayrıca seviye atlayabilir ve yeni beceriler öğrenebilir ve dördüncü üye olarak katılacaktır. Onu üssünde besleyerek beceri puanları kazanmasına yardım edin.
Ve evet, onu evcilleştirebilirsin.

Yerinizi koruyun
– Üç veya dört kişilik bir grupla NOA’nın güçleriyle yüzleşin! Kalan hayatta kalanlarla birleşmek ve patlayıcı görevlerde çılgın makinelere karşı yükselmek için uçsuz bucaksız çölde ve ötesinde parçalayın ve patlatın. Düşmanlarınıza tankınızın içinden saldırın veya karaya inin ve müttefiklerinizle birlikte tehlikeli zindanları yürüyerek keşfedin.

METAL MAX Xeno Reborn sadece kontrolcü kullanılarak oynanabilir. Klavye ve fare desteklenmemektedir.


15.491
OYUN BİLGİLERİ 10 Haziran 2022 14:46
METAL MAX Xeno Reborn

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.31 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 10 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?