Metal Gear & Metal Gear 2 Solid Snake

0Metal Gear & Metal Gear 2 Solid Snake indir - (Direkt indir)

Metal Gear
METAL GEAR serisinin 1987’de piyasaya sürülen ve büyük beğeni toplayan bu ilk oyunu, düşmanların bölgesine onlarla karşı karşıya gelmeden gizlice girme fikrinden ilham alınarak yaratıldı. Aksiyon oyunlarının alışılmış tarzını ters yüz eden bu strateji “gizlilik aksiyonu” adıyla anılan yepyeni bir oyun türünün doğuşuna öncülük etti.

Not: Orijinal oyunun belirli bölümlerinde oyun deneyimini iyileştirecek değişiklikler yapılmış ve zorluk seviyeleri yeniden düzenlenmiştir. Bununla birlikte oyun deneyimi orijinal hâliyle korunmuştur.

Metal Gear 2: Solid Snake
Piyasaya sürülen bu ikinci METAL GEAR oyununda serinin temel mekanikleri geliştirildi. Bu mekanikler arasında fark edilmemek için yerde sürünmek, düşmanın dikkatini kasıtlı olarak çekmek için duvarlara vurmak, Snake’in adımlarına tepki gösteren düşmanlar ve düşman konumları, eylemleri ile hareketlerini tespit eden bir radar yer alıyor.

Oyun ayrıca BIG BOSS’un eylemlerinin ardındaki motivasyonlarını, uğruna savaşacakları bir ulusu kalmamış askerlerin kaderini ve serinin efsanevi karakteristiği hâline gelen karmaşık anlatıyı da ekrana taşıyor.


Metal Gear & Metal Gear 2 Solid Snake indir - (Direkt indir)

14.738
OYUN BİLGİLERİ 25 Ekim 2023 17:55
Metal Gear & Metal Gear 2 Solid Snake

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 363.28 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 24 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?