Men of War: Assault Squad 2 – Cold War

11Men of War: Assault Squad 2 – Cold War indir - (Direkt indir)

Efsanevi gerçek zamanlı strateji oyunu serisi Men of War, nihayet soğuk savaş dönemine ulaştı. Amerikan veya Sovyet güçlerinin başına geç, görev hedeflerini tamamla ve zafer kazan!

Sıradan birimlerin yanı sıra muharebe destek araçları, hafif ve ağır tanklar, toplar, savaş helikopterleri ve rakibi altüst edebilecek savaş uçaklarıyla dolu orduları komuta et. Bu klasik gerçek zamanlı strateji oyununun son eklentisinde, harap olmuş şehirler, müstahkem sınır bölgeleri, kırsal alanlar, yıkılmış hava üsleri ve karlar altında kalmış köyler savaş alanın olacak. Bu oyunda zafere gitmenin sırrı güçlü liderlik ve iyi yönetim.

Seride ilk defa, dinamik harekât modu oyuna geliyor. Men of War: Assault Squad 2 – Cold War oyuncularına, hem tek oyunculu hem eşli oyunculu harekât modunda sonu gelmeyecek tecrübeler sunuyor.

Ana özellikler:

  • Tarafını seç: Amerika Birleşik Devletleri’ne karşı Sovyetler Birliği.
  • Rastgele çarpışmalar ve özel ordu kompozisyonları sayesinde dinamik harekât modu özelliği, tek oyunculu ve eşli oyunculu oyun modlarını tekrar tekrar oynanabilir kılıyor.
  • Çevrimiçi çok oyunculu ve yerel çok oyunculu rekabetçi.
  • Taarruz Kuşağı Modu: Her türlü askeri olanağı kullanarak bayrak noktalarını ele geçir ve elde tut.
  • İmha modu: Rakiplerini bozguna uğrat veya üslerini ele geçir. Değerli kaynakları savaş alanından da toplayabileceğini unutma.
  • Serinin en önemli özelliklerinden biri olan Doğrudan Kontrol moduyla, dev gibi orduları veya tek bir birimi kontrol et.

Men of War: Assault Squad 2 – Cold War indir - (Direkt indir)

137.400
OYUN BİLGİLERİ 13 Eylül 2019 18:20
Men of War: Assault Squad 2 – Cold War

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.92 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 12 Eyl 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?