Mega City Police

0Mega City Police indir - (Direkt indir)

Merhaba, Memur. Mega Şehir sizin hizmetlerinize ihtiyaç duyuyor. Yasayı korumaya hazır mısınız?

Suç kontrol dışına çıkmış durumda, sokaklar tehlikeli. Her yerde bulunan suçlular ve psikopatlar saldırıya hazır. Yolsuz bir mega şirket, vatandaşların yaşam gücünü emerek şehrin her yerinde kontrolü sağlamayı hedefliyor.

Sadece Mega Şehir Polis Departmanı’nın yolsuzluğa bulaşmamış polis memurları, şehri saran suç dalgasına karşı dik duruyor ve toplumu saran bu tehdit ile mücadele ediyor.
Kendi polisinizi seçin ve şehrin en karanlık köşelerinde adaletin canavarını serbest bırakıp suçlular ve acımasız patronlarla ölümcül bir savaşa dalın.

DROID BISHOP, TIMECOP1983, SUBLUNAR GIBI SANATÇILARIN MÜZİKLERİNİ KEŞFEDİN VE DAHA FAZLASINI DİNLEYİN!
Patronları yenerek ikonik synth-wave ses kasetlerini toplayın. Polis Departmanı içinde özel bir ses çalar kurarak kendinizi büyüleyici melodilere daldırın.

TONLARCA SİLAH VE YÜKSELTMELERLE DOLU SERT BİR OYUN DENİYİMİ
Düşmanları yok etmek için ateş et, yumrukla ve yeteneklerini kullan. Her seviyede çeşitli silahları içeren özel kutular bulacaksın. Düşmanlardan para toplamayı unutma, bunları mağazada yeni ekipmanlar ve özel sözleşmeler için harcayabilirsin.

Her seviye ve her düşman, her polisin silahlarını en iyi şekilde kullanarak becerilerini geliştirmen için tasarlanmıştır. Suçla etkili bir şekilde mücadele etmek için hızlı tepki verme ve taktiksel düşünme gereklidir. Başarılı olmak için bu yeteneklere sahip olman gerekmektedir.

HER POLİSİN BENZERSİZ BİR TAKTİKSEL OYNAMA TARZI VARDIR
Üç silah yuvası, geliştirilmiş zırh ve saldırıları kesen, düşmanları sersemleten manyetik bir darbe gibi özelliklere sahip bir Cyborg olan acımasız öldürme makinesine dönüşün.
Geleneksel bir Çaylak rolüne bürünün taktiksel kaçınma ve sersemletici el bombası kullanın.

Hızlı ve son derece tehlikeli olmasının yanı sıra optik kamuflajı ve lazeri sayesinde İzci herkesi indirebilir.


Mega City Police indir - (Direkt indir)

12.515
OYUN BİLGİLERİ 29 Temmuz 2023 16:00
Mega City Police

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 817.00 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 28 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?