Mech Armada

0Mech Armada, kendi özel yapım Mech ekibinizin komutasını size veriyor.

Her biri kendi güçlü, zayıf yönleri ve oyun tarzlarına sahip 80’den fazla benzersiz parçadan mevcut Mech’lerden oluşan listenizi yükseltin ve oluşturun.

Alev makinelerinden mega füze kapsüllerine, savaş uçaklarından ışın tabancalarına kadar, doğru Mech yapısını belirlemek ve silahlarından yararlanmak, kaynaklarınızı korumanın ve The Swarm’ı yenmenin anahtarıdır.

Mech Armada, karşılaştığınız zorluklara mükemmel çözümlerin olmadığı, derin ızgara tabanlı, sıra tabanlı savaş sunar.

Düşmanınızı anlamak ve eylemlerini tahmin etmek, kaynaklarınızı yönetirken Mech’lerinizin sınırlarını bilmek ve önünüzdeki araziyi gözlemlemek başarınızı belirleyecektir.

Her alanın sonunda, The Swarm’ın büyük bosslarıyla mücadele etmeniz gerekecek: onlar devasa, çirkin ve gülünç derecede sertler. göreve hazır mısın?

Mech Armada’da iki koşu aynı değildir. Çeşitli kıyamet sonrası ortamların arka planında prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeler ile oyundaki her unsur, benzersiz, zorlu bir deneyim yaratmak için rastgele birleştirilir ve dengelenir.

Tüm haydutlar gibi, Mech Armada’da ölüm oyunun bittiği anlamına gelir. Yeni Mech’ler ve tüm yeni karşılaşmalarla tamamen yeni bir koşuyla tekrar denemeniz gerekecek.


7.965
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2022 21:36
Mech Armada

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.42 GB

Crack: DOGE

Tarih: 16 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?