Mato Anomalies

0Mato Anomalies, oyuncuları kadim bir doğu şehrinin neo-fütürist versiyonu olan Mato’da fantastik bir maceraya çıkaran sıra tabanlı bir RYO.

Şehirdeki tuhaf anomalileri inceleyen ya da şehrin sonunu getirmeye kararlı şeytani yaratıklarla savaşmak için yarıklara dalmayı göze alan kahramanlarımız Doe ve Gram’in kontrolü sende olacak.

Hiç akla gelmeyecek dostlarla birlik ol ve bu Görev, Umut ve Adalet hikâyesinde karanlık sırları açığa çıkar.

Oyunda bir değil iki tamamen farklı kahramanın kontrolü sende. Özel dedektif Doe olarak istihbarat ve bilgi toplayıp Mato şehrindeki gizem perdesini arala ve gizemli şeytan kovucu Gram olarak şeytani yaratıklarla savaş.

Oyuncu olmayan karakterlerle konuşarak, görevleri yaparak ve şehre saldıran şeytani yaratıkların kullandığı geçitler olan Yarıkları tespit ederek Mato’daki ipuçlarını topla. Tehlikeleri göze alarak yaratıkları yen ve bolca ödül topla.

Düşmanının düşmanı dostundur. Zorlu koşullar beklenmedik dostlukların doğmasını sağlayabilir. Araştırmaların sırasında yeni müttefikler edinip onlarla konuşarak ve ortak deneyimler yaşayarak onların güvenini kazan.

Mato Anomalies’te tüm takım üyelerinin ortaklaşa sağlık durumu, teçhizat matrisi ve ikili yetenek sistemi sayesinde benzersiz ve zorlu bir savaş deneyimi seni bekliyor. Başarmak istiyorsan eşsiz bir savaş stratejisine ihtiyacın olacak!

İki Dünya
Bir doğu şehrinin neo-fütürist versiyonu olan Mato’da gezin. Yüzeyin ardındaki diğer dünyayı keşfet. Zamanın ve mekânın ötesine açılan, güçlü düşmanlarla dolu yarıkları keşfet.

Adalet yerini bulacak mı?
Mato’nun başına bela olan karanlığın sorumlusu bazı gizli kapaklı fraksiyonlar. Peki ama kahramanlarımız neler döndüğünü ortaya çıkarabilecek mi? Yoksa umutsuzluğa mı kapılacaklar?


10.675
OYUN BİLGİLERİ 10 Mart 2023 17:38
Mato Anomalies

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.12 GB

Crack: FLT

Tarih: 10 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?