Mask of the Rose

0Fallen London’a hoş geldiniz: ölümün geçici bir rahatsızlık olduğu, farelerin konuştuğu ve cehennemin sadece bir taş atımı uzaklıkta olduğu, karanlık, komik, gotik bir yeraltı dünyası.

Bilinmeyen bir pazarlık sayesinde, Londra artık yerin altında geniş bir mağarada yaşıyor. Burada güneş parlamıyor ve Parlamento Thames Nehri’ne batmış durumda. Kraliçe Victoria asla sarayından çıkmaz. Sıkı bağları olan Victoria toplumunun dokusu yıpranmaya başladı.

Yeni Ustalar görev başında. Neden bu kadar… uzunlar? Ve her zaman gizlenmiş? Ve neden aşk hikayeleriyle bu kadar ilgileniyorlar?

Londra’da kişisel bağlantı olanakları artık farklı. Kriz içinde bir araya geldiğinde, Sonbahar’ın Viktorya dönemi toplumsal normlarından kurtulmak için bir şans olduğu iddialı ev arkadaşınız Griz’den, Pirinç Konsolosluğu’ndaki cehennem gibi iyi giyimli beyefendiye kadar tanıştığınız birçok karakterle arkadaş olabilir veya aşk yaşayabilirsiniz. kehribar gözler

Burada ölümün bile bir dönüşü var: Düşüş’ten bu yana ilk cinayet kurbanı kendini çok daha iyi hissediyor ve adaletin yerini bulmasını istiyor. Ne yazık ki, ölmeden hemen önce onu tedavi eden doktor olarak, ev arkadaşınız Archie baş şüpheli…


7.246
OYUN BİLGİLERİ 9 Haziran 2023 15:29
Mask of the Rose

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?