Marvel’s Spider-Man 2

26



Şehri, birbirlerini ve sevdiklerini gaddar Venom’dan ve tehlikeli yeni sembiyot tehdidinden kurtarmak için savaşan Örümcek Adam Peter Parker ve Miles Morales, hem maskeyle hem de maskesizken benzersiz bir güç sınavıyla karşı karşıya kalıyor.

Farklı hikâyeler, destansı yeni yetenekler ve yüksek teknoloji teçhizatı deneyimlemek için Peter ve Miles arasında hızla geçiş yaparak hızla ağdan ağa atla ve yepyeni Ağ Kanatları ile Marvel evreninin muazzam New York’unu keşfet.

Sembiyot yüklü Venom, acımasız Kraven the Hunter, uçan Lizard ve Marvel Kötü Adamlar Galerisinden daha fazlası ile yeni ve ikonik Marvel Süper Kötülerine karşı savaşta Peter’ın sembiyot yeteneklerini ve Miles’ın patlayıcı biyo-elektrik güçlerini kullan.

Örümcek Adam’ın gerçek gücünü ellerinde hisset!
– Dokunsal geri bildirim: Tepkisel titreşimlerle Peter ve Miles’ın yeni yeteneklerinin tüm gücünü parmak uçlarında hissederek deneyimle.
– Uyarlanabilir tetikler: Akrobatik hareketlerde ustalaş, heyecanlı kombinasyonlar yap ve örümcek ağında sallanmanın nefes kesici heyecanını keşfet.

Bir Süper Kahraman hayatı yaşa!
– Tempest 3D AudioTech: Ağların, biyo-elektrik güçlerin, hareketli trafiğin, tepki veren New Yorkluların ve tehlikeli düşman saldırılarının seslerinin nereden geldiğini tam olarak sapta.*
– Çarpıcı görseller: Brooklyn ve Queens, Coney Island ve daha fazlası dâhil olmak üzere yeni güzel canlı ortamları ve konumları keşfet.

Hotfix 1.3.5 Update~ 1.3.5 Update~ 1.3.6 Update İndir 1.3.7 Update İndir 1.4.1 Update İndir 1.4.2 Update İndir

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR ( 79.8 GB)
NOT: REPACK İndirdikten Sonra Kurulum İçin 254 GB Alan gereklidir.

Oyunun PC Platformuna Portlanmış Sürümüdür.

NOT:REPACK İndirenler Oyunu İndirdikten Sonra Kurulum İçin 254 GB Alan gereklidir. Normal İndirenler Kurulum Yapmasına Gerek Yoktur Direkt Giriş Yapabilirler.


87.877
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2024 23:36
Marvel’s Spider-Man 2

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 252 GB

Crack: V1.4.0

Tarih: 20 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?