Marvel’s Avengers Endgame Edition

7Marvel’s Avengers Endgame Edition DLC Yükseltmesi, 8 kahraman için kapsamlı çizgi roman tarihinden ve geniş Marvel Sinematik Evreni’nden ilham alarak tasarlanan kıyafetler içerir.

Oyun içi mağazadan daha fazla tarz kuşanarak savaşa hazırlan.

Marvel’s Avengers kaçırılmayacak bir Süper Kahramanlık oyun deneyimi için orijinal ve sinematik bir hikâyeyi tek oyunculu ve işbirlikçi çok oyunculu oynanışla birleştiren destansı, üçüncü şahıs bir Süper Kahraman oyunu.

Marvel’s Avengers dünyası, devam eden orijinal hikâyesiyle 25 saatten fazla süren tek oyunculu hikâye moduna ek olarak, bu orijinal evrenin yapısını tamamlayan yeni Oyun Modları, Etkinlikler, Operasyonlar ve Genişletmelerle büyümeye devam ediyor.

Reassemble Campaign’de başlayarak yükselen küresel tehdit AIM’e karşı Yenilmezler’i bir araya getirme yolculuğunda Kamala Khan’a katıl.

Kate Bishop’la tanışıp AIM’in dehşet verici sonuçları olan çok gizli projesini ortaya çıkaracağın Operation: Taking AIM’de heyecan dolu hikâyeye devam et.

Hawkeye olarak Operation: Future Imperfect’te zaman yolculuğu yaparak izleri takip et ve zaman çizgisini değiştirmenin yolunu ararken gelecekteki Dünya’nın çorak halini karış karış gez.

Şimdi de Black Panther Kral T’Challa ile War for Wakanda Genişletmesine dalıp Klaw ve AIM’in kuşatması altında olan gelişmiş ulus Wakanda’ya yolculuk yap.

Oynayabileceğin 9 Kahramanla hayallerindeki Süper Kahraman heyecanını yaşayabilirsin.

Endgame Edition DLC Yükseltmesinde bulunan eşyalar:

– Black Widow – Marvel Studios’dan Avengers: Endgame
– Hawkeye – Marvel Studios’dan Avengers: Endgame
– Iron Man – Bleeding Edge
– Hulk – Gladiator
– Thor – Young Thor
– Captain America – Ultimate Patriot
– Ms. Marvel – Advanced
– Kate Bishop – Hawking Bird

NOT: Oyunun Sürümü 2.5.2.0’a güncellendi ve Çevrimiçi Modlar etkinleştirildi


76.216
OYUN BİLGİLERİ 11 Eylül 2022 13:02
Marvel’s Avengers Endgame Edition

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 128 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 17 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?