Martha Is Dead

2Martha Is Dead indir - (Direkt indir)

Martha Is Dead, 1944 İtalya’sında geçen, gerçekliğin, batıl inancın ve savaş trajedisinin arasındaki çizgiyi belirsizleştiren karanlık bir birinci şahıs psikolojik gerilim oyunudur.

Alman kuvvetleri ve Müttefik kuvvetler arasındaki çatışma şiddetlenirken boğulmuş bir kadının saygısızlığa uğramış bedeni bulunur… Bu Martha’dır!

Martha ölmüştür ve bir Alman askerinin genç kızı olan ikiz kız kardeşi Giulia, kaybın şiddetli travması ve onun cinayetinden artakalanlarla tek başına ilgilenmelidir. Gerçek avı, gizemli folklorla ve gittikçe yaklaşan savaşın aşırı dehşetiyle örtülmüştür.

Ne galip gelecek?

Özellikleri
İnanılmaz derecede özgün İtalyanca seslendirme.
Hikayeye ve karakterlere tam geçiş için varsayılan dili İtalyanca olan ilk Bağımsız oyun.

The Town of Light’ın yaratıcısından
“The Town of Light”ın ödüllü geliştiricisi ve zorlu konulara odaklanan, gerçekliğe dayalı anlatımlı oyunlarda uzman olan LKA’nın ikinci oyunu.

Derin, karanlık ve çok katmanlı anlatım
Martha Is Dead, gerçeği arayan ama kendisi de sırlar saklayan genç bir kadının gözünden kaybın, ilişkilerin ve tarihteki karanlık bir dönemin psikolojik belirtilerini keşfediyor.

İtalya kırsalının detaylı bir kopyasını keşfet
Nefes kesici bir şekilde tasarlanan Toskana kırsalını yürüyerek, tekneyle veya bisikletle özgürce keşfet. Gerçekliğe dayalı Martha Is Dead’in ortamı ve tarihsel bağlamı, aslına uygun bir şekilde gerçek olaylardan ve yerlerden esinlenerek LKA tarzıyla yeniden oluşturulmuştur.

Oyuncak bebeklerle oyna
Bastırılan anıları hatırlamak için kukla tiyatrosunda sayısız kukla bebeğiyle oyna.

Folklorun batıl inançla karışımı
Oyunun yeni yönlerini ortaya çıkarmak ve Leydinin ruhunu çağırmak için sembollerin kilidini aç ve tarot kartları kullan.

Savaşın perde arkası
Savaş sırasında dünyada olup bitenlerden haberdar olmak için gazete, telgraf topla ve radyo dinle.

Fotoğraf gibi sanal harikalık
Yalnızca fotoğraf çekmenin zevkini tatmak, hikayede ilerlemek ve oyun dünyası hakkında daha fazla şey keşfetmek için fotoğraf çek. Bir simülatör sana 1940’ların fotoğrafçılığını gösterecek, burada çalışır durumda olan oyunun içindeki karanlık bir odada fotoğraflarını banyo etmeyi öğreneceksin!

Döneme özgü İtalyan müziği
Su altı müzik uzmanı Between Music ve onların Aquasonic projesi ile The Town of Light bestecisi Aseptic Void ve onun hüzünlü ama tüyler ürpertici melodilerini barındıran, Schubert’in Ave Maria’sı, O Bella Ciao gibi klasik parçaların yeniden canlandırılan versiyonlarıyla gerçek vintage tarzında bir araya getirilen ve Francesca Messina’nın, diğer adıyla 90’ların disko yıldızı Femina Ridens’ın yazıp söylediği orijinal parçalarla kendini yoğun çağrışımlı, atmosferik bir oyun müziğine kaptır.


Martha Is Dead indir - (Direkt indir)

36.208
OYUN BİLGİLERİ 24 Şubat 2022 17:18
Martha Is Dead

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 16.37 GB

Crack: FLT

Tarih: 24 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?