Maneater

0Maneater indir - (Direkt indir)

MANEATER ol
Denizin süper yırtıcısı olan korkunç bir KÖPEKBALIĞI olarak nihai güç fantezisini deneyimle!

Maneater, köpekbalığını SENİN oynadığın tek oyunculu, açık dünya bir aksiyon RPG (ShaRkPG) oyunudur.

Küçük bir köpekbalığı yavrusu olarak başladığın bu oyunda bir yandan zorlu bir dünyada hayatta kalman bir yandan da beslenerek ekosistemin üst basamaklarına çıkman gerekiyor.

Bunu yapmak için çeşitliliğin hakim olduğu geniş bir açık dünyayı keşfedecek, bu sırada içlerinde insanların ve vahşi yaşamın bulunduğu çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksın.

Doğru kaynakları bularak doğanın işleyişinin ötesinde büyüyüp gelişebilirsin. Böylece köpekbalığını kendi oynayış tarzına uygun hâle getirebilirsin.

Şanslısın, çünkü seni parçalayan zalim balıkçıdan intikam almak için gelişerek devasa bir köpekbalığına, efsanevi bir süper yırtıcıya dönüşmen gerekecek. Ye. Keşfet. Geliş.

Eşsiz Hikaye
Chris Parnell (Rick and Morty, Saturday Night Live, 30 Rock) tarafından aktarılan, hikayeye dayanan ve bir reality televizyon programının perde arkasında geçen bir mücadelede oyna.

Çeşitli ve Zorlu Savaşlar
Diğer süper yırtıcılar da dâhil acımasız vahşi yaşamla mücadele et veya kasabanın ayyaşlarından Sahil Güvenliğe kadar çeşitli insan avcı türlerine karşı savaş.

Bir Efsaneye Dönüş
İnsanlarla ve vahşi yaşamla beslenerek köpekbalığını büyüt, köpekbalığı ganimetleri bularak köpekbalığını mümkün olan birden fazla yönde geliştir.

Körfezi Keşfet
Körfez kıyısının nehir kolları, sahil tesisleri, endüstriyel rıhtımlar, açık okyanus ve daha fazlasını içeren 7 büyük bölge. Tam gece-gündüz döngüsüyle canlı bir dünya deneyimle.


Maneater indir - (Direkt indir)

50.952
OYUN BİLGİLERİ 15 Ekim 2022 07:41
Maneater

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 17.5 GB

Crack: EMPRESS

Tarih: 25 Mayıs 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?