Make Your Kingdom

1Make Your Kingdom indir - (Direkt indir)

Make Your Kingdom – kendi yerleşiminizi genişleteceğiniz ve ıslah edeceğiniz bir şehir planlama simülatörüdür. Yepyeni bir krallığın lider konumuna gelin! Hedeflerinize ulaşmak için olabilecek en iyi yolu seçin. Yerleşimcilerin ihtiyaçlarını karşılayarak tam destek kazanmanın yöntemlerini bulun.

Yerleşiminizin her bir sakini kendine özgüdür. Yerleşimcileri mutlu etmek için bir barınak sağlamanız gerekir ki bunun için de onlara rahat ve konforlu bir konut yapılmalıdır. Eylemleriniz ve kararlarınız yerleşimcileri doğrudan etkiler. Mutlu bir insan gelecekteki krallığın gelişimini uğruna katkıda bulunurken, orklara katılan ve memnun olmayan yerleşimciler bu krallığın yıkımına neden olabilirler.

Mevcut vatandaşların refahının artmasına özen göstermesine ek olarak, yerleşimi yeni sakinler için daha çekici hale getirmek amacıyla altyapı geliştirmek zorunda kalacaksınız. İnşaat ve modernizasyon ise çeşitli kaynaklar gerektirir. Onların da çıkarmaları için özel binalara ihtiyaç vardır. Ayrıca, bu binaları sürekli çalışır durumda tutmak gerekir.

Ancak bir şey var ki ona etki göstermek gücünüz yetmez – bu da doğadır. Sizin ve krallığınız için ciddi sınavlar hazırlamakta. Çeşitli felaketler ve iklimdeki keskin değişiklikler, krallığınızın mükemmel bir sağlamlık testi olacaktır.


Make Your Kingdom indir - (Direkt indir)

15.527
OYUN BİLGİLERİ 26 Ocak 2022 17:42
Make Your Kingdom

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 164.9 MB

Crack: UNLEASHED

Tarih: 20 Ocak 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?