Main Deity Space

0“Main Deity Space” hayatımda ilk oyun yapma girişimimdir. Programlama bilgim sıfır olduğu ve kodu anlayamadığım için Unreal Engine 5 (UE5) Blueprint sistemiyle bana sevdiğim bir oyunu yaratma konusunda şansımı verdi. Bunun için UE5 motoruna son derece minnettarım.

Geliştirme sürecinde hatalarla dolu bir oyunu Steam platformuna yayınlayarak testler yaptım. Oyunu sabırla test eden ve önerilerde bulunan oyuncu arkadaşlarımdan çok yardım aldım. Destekleri için gerçekten çok minnettarım.

Şu anda çevrimiçi olan sürüm hala çok basit; meslekler, beceriler, ekipmanlar, materyaller, düşmanlar ve haritalar sürekli olarak ekleniyor. Oyunun kendisinde kesinlikle birçok sorun var ve umarım herkes anlayabilir ve geri bildirimde bulunabilir, böylece sürekli iyileştirmeler ve ayarlamalar yapabilirim.

Resmi sürüm yayınlandıktan sonra test sürümü iptal edilmeyecek ve güncellenmeye devam edilecektir. Ancak güncellemeler için resmi sürüme öncelik verilecek ve test sürümü ayda bir güncellenecektir.

Güncelleme zamanlamasındaki farkın dışında, iki sürüm arasındaki skor tabloları birbirine bağlanmayacak ve test sürümü gelecekteki ödül etkinliklerine katılmayacaktır. Ancak iki sürüm arasında oynanış ve içerik açısından herhangi bir fark olmayacak.

Bana destek olmak isteyenler için resmi sürümü satın alabilirsiniz; desteğiniz için içtenlikle minnettarım.

Aşağıda oyunun tanıtımı yer almaktadır:

“Main Deity Space”, “Vampire Survivors” ve “Diablo” gibi oyunlardan ilham alan küçük bir oyundur.
Ana tema canavarları öldürmek, tarım ekipmanı, seviye atlama, kart çekme, tarım malzemeleri, işçilik ekipmanı, takipçileri yükseltme, evcil hayvan toplama vb.

Yanlışlıkla Ana Tanrı’nın diyarına geçerek sonsuz bir katliam döngüsüne girin. Ana Tanrının başlattığı denemelerle kendinizi ve arkadaşlarınızı sürekli güçlendirin.


16.564
OYUN BİLGİLERİ 3 Mart 2024 19:23
Main Deity Space

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.24 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 29 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?