Mahokenshi

0Hem kılıcı hem de büyüyü kullanarak, yüzen Göksel Adaları onları bozmaya çalışan güçlü rakiplerden korumak senin görevin.

Kaderinize meydan okuyun ve düşmanları yenmek ve görevleri tamamlamak için kart destenizi oluşturun. Her oyunda karakterinizi geliştirin ve dünyanın ihtiyaç duyduğu Mahokenshi olun.

Yolculuğunuza nereden başlayacaksınız? Sağlam House of Sapphire’den selamlayacak mısınız?

Kurnaz Topaz Hanesi mi? Şiddetli Ruby Hanesi mi? Ya da gizli Yeşim Evi? Her ev, gücünü farklı bir temel ruhtan alır ve farklı oyun tarzları yaratmanıza izin verir.

Keşfedilecek 200’den fazla sevgiyle resimlenmiş kart var. Temel bir kart seti ile başlayın ve zorlu düşmanları yenerken, hazineleri ortaya çıkarırken ve uzak yerler bulurken destenizi nasıl oluşturacağınızı seçin.

Dikkatli olun, çünkü her arazi farklı avantajlar sunar, bu nedenle eylemlerinizi çevreyi göz önünde bulundurarak planlayın.

Her görevde oyun tarzınızı ve stratejinizi geliştirin ve güçlü kombolar oluşturmak için samuray evinizin güçlü yönlerinden yararlanın.

Çok çeşitli canlı ve güzel tasarlanmış 3B haritalarda seyahat edin.

Göksel Adaların farklı insanlarıyla tanışın, köyleri kurtarın, tapınakları keşfedin ve ölümcül iblisleri alt edin.

Tamamen animasyonlu karakterlerle hayata geçirilen savaşlarınızı görün.

Dünyaya barışı geri getirme yolunda büyülü manevralar, ateşli saldırılar, güçlü savunma hareketleri ve hızlı karşı saldırılar gerçekleştirin.


4.822
OYUN BİLGİLERİ 25 Ocak 2023 16:29
Mahokenshi

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.26 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 24 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?