Magenta Horizon

0“Araf üzerinde uçun ve tüm düşmanları toplayın.”
Magenta Horizon , gösteri dövüşçülerinden ilham alan oynanışa ve canlı bir prog-rock albüm kapağı gibi görünmek ve hissetmek için tasarlanmış bir dünyaya sahip, hızlı tempolu bir 2D aksiyon platform oyunudur. Geniş, stilistik, etkileyici savaş seçenekleriyle becerilerinizi test edin!

Spectacle Fighter – Oyunu kendi hızınızda öğrenmenizi ve ustalaşmanızı sağlayan tamamen kilidi açılmış yakın dövüş sistemi. Düşmanları hızla öldürün, stil puanları kazanın ve o tatlı Triple S derecesini kazanın.
Zorluk seçenekleri – Hem sahne yapısını hem de düşman karşılaşmalarını değiştiren 5 zorluk arasından seçim yapın ve kendinizin sınırlarını zorlayın.

Etkileyici dövüş– Aynı anda saldırmak ve kendinizi konumlandırmak için düşmanlarla hokkabazlık yapın ve zıplayın. Kilidi açılabilen menzilli beceriler, kalabalığı kontrol etme yöntemlerinizi genişletir. Daha agresif bir oyun stilini tercih etmek için iyileştirici bombaları kullanın. Çevresel tehlikelerden yararlanın. Tam savaş özgürlüğünü yaşayın!
Kişiselleştirilmiş oyun tarzı – Farklı dövüş tercihlerine daha fazla hitap etmek için benzersiz Kolye sistemiyle deneyler yaparak kombinasyonları zincirlemenize ve ölümcüllüğünüzü en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Devasa aşamalar – Bu büyük arenalar, platform oluşturma, navigasyon ve savaş becerilerinizi test etmek için tasarlanmıştır.
Gerçeküstü dünya – Eşsiz düşmanlardan ve patronlardan oluşan çeşitli ve değişken bir kadro, bir oyun boyunca ortaya çıkan yüzeyin altında daha derin bir irfanla oyunu taze tutar.

Gretel olarak oynuyorsun, bu sapkın arafta 200 yıl sürgün edilmiş bir orakçı. Archibald adlı gezgin bir ruh tarafından lahitinden kurtarıldıktan sonra – Gretel, ölümden sonraki yaşamında bir amaç arar – Archibald’ı uzun zaman önce sürgün edildiği tapınağa geri götürmek için rehberlik eder. Bu yolculuk, ruhlar için aç olan her türden grotesk iblisle dolu tehlikeli bir yol boyunca olacak.


7.559
OYUN BİLGİLERİ 3 Haziran 2023 20:02
Magenta Horizon

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 29 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?