Mafia Definitive Edition

202Mafia suç efsanesinin birinci bölümü – 1930’lar, Lost Heaven, IL
Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya’da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri’ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.
Bir Mafya Filmi Oynatın:
Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.
Lost Heaven, IL:
1930’ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.
Yenilenen Klasik:
Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR (13,42 GB)

TÜRKÇE YAMA ▼
TÜRKÇE YAMA İNDİR

Çeviri OpenAI GPT-3 ile yapılmıştır.
GPT-3 kısaca ”Generative Pre-trained Transformer 3 kısaca GPT-3, insanların yazdığı metinlere benzer içerik üretmek için derin öğrenmeyi kullanan özbağlanımlı dil modelidir.” çeviri yapay zeka ile yapıldığı için Türkçe ye uygun cümle yapıları vardır. yaklaşık 800gb data dan oluşuyor db yapısı.makine öğrenme ile çeviri yapıldığı için özel isimler ve Türkçe eş anlamlı kelimler filtre edilmesi lazım bunu içinde tespit kelimeler API tanıtılarak bütün çeviri içindeki kelimeyi tespit ederek cümle yapısın değiştiriyor.tabii bunun için hatalı ve Türkçe anlamı yanlış olan kelime listesi oluşturmak lazım oyun yaklaşık 28bin satır ve 115bin yakın kelimeden oluşuyor.Eksik yanlış ya da komik yerleri resmini çekerek ya da not alarak bildirirseniz düzeltme yaparım. Yaklaşık olarak %78 gramer yapısına sahiptir çeviri.yaklaşık 12 saat sürdü çeviri süresi oyunu daha yeni oynamaya başladım. hatalı kelimeler bulundukça düzeltirim.

Donanımhaber zartzurt456 kullanıcısı çevirisidir.


770.644
OYUN BİLGİLERİ 15 Ekim 2020 02:17
Mafia Definitive Edition

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 36.7 GB

Crack: CPY 

Tarih: 25 Eylül 2020

Dil: İngilizce (Türkçe Yama Mevcut)

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?