MadMan

0Etrafta gizlenen psikopat bir katil ile terk edilmiş bir akıl hastanesinde kapana kısılmış durumdasınız, hayatta kalmak için sadece zekanızla donanmış tesisi keşfetmeye zorlanıyorsunuz. Peşinde kana susamış bir deli varken asla güvende değilsin, her hareketin son olabilir. Hikayeyi anlatmak için kaçacak mısın yoksa başka bir kurban mı olacaksın?

Kendinizi ürkütücü, terk edilmiş bir akıl hastanesinde kaybolmuş buluyorsunuz, hiçbir savunma biçiminiz yok ve acımasız bir seri katil tarafından avlanırken akıl hastanesinde yolunuzu bulmanız gerekiyor. Bir zamanlar tesisteki eski bir doktor, şimdi kana susamış bir deli, seni ele geçirmek için her şeyi yapacak. Doktoru alt etmek için aklını kullan ya da saklanıp seni bulmaması için dua et. MadMan, gerilim için inşa edilmiş bir birinci şahıs bağımsız korku oyunudur.

MadMan gerçek bir hayatta kalma korku deneyimidir, savaş gazisi değilsiniz ve hayatta kalmak için pusuda bekleyen dehşetlerden kaçınmalısınız.

Özellikler
Koş ve Saklan – dövüş senin becerin değil, sadece koşarak / saklanarak içinde gizlenen korkudan kaçınabilirsin
Gerçekçi Grafikler – En üst düzey korku atmosferi deneyimini üretmek için AAA grafikler
Sese dayalı oyun – Doktorun nerede olduğunu yorumlamak için ayak seslerini kullanın veya hedefinize ulaşmak için belki de dikkatini dağıtmak için gürültü yapın


20.271
OYUN BİLGİLERİ 8 Nisan 2022 14:11
MadMan

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.70 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 8 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?