MaDevil

0MaDevil indir - (Direkt indir)

Ortalığı kasıp kavurur ve tüm insanları öldürmek için bir iblis sürüsünü çağırır. Saldırıdan kurtulmayı başaranlar bile çıldırdı ve… tamamen başka bir şey oldu.

Bu kıyametten hayatta kalan tek kişiyi oynuyorsunuz: Adada mahsur kalan bir balıkçı. Bilinmeyen bir nedenden dolayı deniz tanrıçası sizi kötülüğün güçlerinden koruyor. Tekneniz bozulduğu için artık adadan ayrılmanın başka bir yolunu bulmalısınız.

30 farklı türde canavarla savaşırken , 200’den fazla eşyayı üretirken , toplarken ve kullanırken ve adanın tüm gizemlerini çözerken 9 benzersiz seviyede yolunuzu açın . Karanlık bir vadi, geceleri bir liman, ateş topu fırlatan bitkilerle dolu bir çöl, alternatif bir boyutta bir mezarlık ve çok daha fazlası gibi ayrıntılı ortamları geçin! MaDevil, her şeyi keşfetmek için zaman ayırırsanız yaklaşık 10 saat veya daha fazla oyun süresi sunar.

Oyun 3. şahıs bakış açısıyla oynanmaktadır. Karakterinize veya çevrenize genel bir bakış için yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere tıklayarak, WASD tuşlarını veya Kontrolörünüzü kullanarak karakterinizi kontrol edin.

Savaş, yolunuza çıkan iblisleri öldürmek için bıçaklar, kılıçlar, yay ve diğer birkaç kullanışlı alet kullanma etrafında döner. En etkili (veya en havalı) taktiği bulmaya çalışın!

Yetenek puanlarını, yeni ve güçlü yeteneklerin kilidini açtığınız shrines of the Goddess harcayabilirsiniz. Aktif becerileriniz oynanışı büyük ölçüde değiştirir ve yeni ve benzersiz oyun tarzları sunar.


MaDevil indir - (Direkt indir)

5.436
OYUN BİLGİLERİ 2 Haziran 2022 15:04
MaDevil

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 698.73 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 31 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?