Mad Streets

1Mad Streets indir - (Direkt indir)

Gutsford Üniversitesi’ne hoş geldiniz! Şehirdeki en zorlu öğrencilerin bazılarının evi. Kasabayı yönetenler Sporcular mı yoksa Punklar mı olacak? Ya da belki ayrıcalıklı Zengin çocuklar? Dövüşçünüzü seçin ve bu eşsiz duygu fiziği partisi oyununda puanları toplayın!

Mad Streets’in alın ve oynat doğası, biraz anlık eğlence aradığınız zamanlar için mükemmeldir, bu da onu bazı puanları ödemek için mükemmel bir parti oyunu haline getirir.

Komik Fizik Tabanlı Dövüş
Vücudun belirli bölgelerini hedefleyin, aptal düğme kombo saldırılarını deneyin; ve hatta şampiyon olmak için nihai özel hareketlerinizi atın!

Özellikler
Mad Rush Modu – Bir takım kurun ve her fraksiyonun hikayesinin kilidini açabileceğiniz bir dizi dövüş ve hedeften geçin. Solo modda, zirveye çıkmak için 3 AI yoldaşını Mad Rush’a dahil edin.

Rastgele Eşleşmeler – Mad Rush’a benzer, ancak hikaye tabanlı öğeler olmadan, Rastgele Mod, kendi yıldırım hızında, benzersiz hedefleriyle doğrudan dövüşü karıştırır. Basitçe, 5 puana ilk ulaşan kazanır!

Rumble Modu – Hedefsiz basit turnuva moduna karşı, Rumble modunda oynamak yeni karakterlerin ve konumların kilidini açar.

ONE PUUUUUNCH – Kulağa tam olarak böyle geliyor! Bir yumruk, bir kazanan.

Parçala ve tut – Görebildiğin her şeyi al ve fırlat. Kaldırabiliyorsan fırlatabilirsin! Çöp kutuları, teneke kutular, tepsiler… hatta arkadaşlarınızı atın!


Mad Streets indir - (Direkt indir)

14.305
OYUN BİLGİLERİ 15 Mart 2022 13:37
Mad Streets

Tür: Basit Eğlence, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.2 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 15 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?