M.E.R.C. Genesis

0Sinirlerinizi ve dövüş becerilerinizi test edecek, tüyler ürpertici bir Bilim Kurgu korku üçüncü şahıs nişancı oyunu olan “MERC Genesis” ile geleceğin en karanlık köşelerine adım atın. Rastgele oluşturulmuş seviyelerde dünya dışı bir yolculuğa çıkın ve her oyunun benzersiz ve kalp atışlarını hızlandıran bir deneyim olmasını sağlayın.

Sonsuz Yeniden Oynanabilirlik için Rastgele Oluşturulan Seviyeler : Oyun, iki karşılaşmanın asla aynı olmadığını garanti ederek dinamik ve öngörülemeyen seviyeler oluştururken beklenmedik durumlara hazırlanın. Uçuruma atılan her yeni girişim, keşfedilmemiş bölgeleri keşfederek ve bilinmeyen dehşetlerle karşı karşıya kalmanızı sağlayacak.

Karanlık Fütüristik Ayarlar: Kendinizi, ileri teknolojinin kabus gibi canavarlıklarla buluştuğu, unutulmaz atmosferik bir dünyaya bırakın. Zengin ayrıntılara sahip ortamlar, ürkütücü ses manzaraları ve ürkütücü aydınlatma sizi yürek parçalayıcı ve sürükleyici bir deneyime sürükleyecek.

Karakter Geliştirme için Kaynak Edinme : Bu Bilim Kurgu kabusunun derinliklerinde, karakterinizin yeteneklerini geliştirmek ve sizi bekleyen dehşetlerden sağ çıkmak için hayati kaynaklar arayacaksınız. Uzmanlaşma yolunuzu oluşturmak ve pusuda bekleyen tehditlerle yüzleşmek için oyun tarzınızı uyarlamak için yeni silahların ve yükseltmelerin kilidini açın.

Özel Yükseltmeler ve Büyütmeler: İlerledikçe, karakterlerinize güçlü bonuslar veren yeni teknolojileri keşfedin. Hangi yükseltmeleri kullanacağınıza ve kullanacağınıza karar verirken stratejik seçimler yapın. Ham ateş gücünü, sinsi hareketleri veya dehşete karşı boyun eğmez direnci tercih eder misiniz?


9.713
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2023 18:50
M.E.R.C. Genesis

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.40 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 16 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?