Lysfanga The Time Shift Warrior

0500 yıllık bir barış döneminin ardından Antala’yı yeni bir tehlike bekliyor. Buranın kaderi senin elinde Imë. Sen, Yeni Krallığın Lysfanga’sı, diyarın koruyucususun. Daha önce zamanda kilitli olan antik şehirler artık yeniden özgür ve kaçmayı başaran eski bir kötülük, barışı tehdit ediyor.

Fakat yalnız olmayacaksın. Daha önce hiçbir Lysfanga’nın sahip olmadığı bir şekilde, bizzat Zaman Tanrıçası tarafından zamansal güçler ile donatılmış biri olarak savaşta zamanı geri sarma ve sana yardım etmeleri için geçmiş benliklerinin klonlarını çağırma yeteneğine sahipsin.

Lejyon olmak için gücünde ustalaş ve Raxes adıyla bilinen kaçmış iblis sürülerini hakla.

Geçmiş benliklerinden oluşan ordunla antik şehirlerde ilerle ve silah cephaneliğini genişletip yeni büyüler öğrenerek seni bekleyen çok daha büyük bir tehditle yüzleşmeye hazırlan…
KENDİNDEN OLUŞAN BİR ORDU TOPLA
Imë’nin tanrısal güçlerini kullanarak zamanı birkaç saniye geri sar ve bir ordu oluşturup düşmanlarını yenmek için kendinin klonlarını (kalıntılarını) çağır.

SINIRLARINI ZORLA
Kendini aşmak için becerilerine ve aklına meydan oku. Her arenada ustalaş, yeniden oynayarak skor rekorlarını kır; zorluk ayarlarını değiştirerek ve yeni ödüllerin kilidini açmak için savaş dönüştürücülerini ekleyerek kendine meydan oku.

HER DÖVÜŞÜ ÖZELLEŞTİR
Her arenaya sayısız şekilde yaklaşabilirsin. Arenadan zaferle çıkmak için stratejini uyarla ve elindeki tüm araçlardan faydalan. Başarı, sadece kalıntılarından, büyülerinden ve silahlarından oluşturduğun kombinasyona bağlı olacaktır.


25.101
OYUN BİLGİLERİ 13 Şubat 2024 19:52
Lysfanga The Time Shift Warrior

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 10.3 GB

Crack: RUNE

Tarih: 13 Şubat 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?