Lumote The Mastermote Chronicles

0Sıkışarak, çarparak ve zıplayarak Zerrelerle dolu su altı dünyası En Derin Dünya’da ilerle.

Zerreler, Biyoevrenin derinliklerinde elektronik ses manzarasının ritminde hayatlarını geçiren biyolüminesans canlılardır.

Lumote, diğerlerinden farklı bir Zerredir; meraklıdır ve gücü hedefler. Geçiş, En Derin Dünya’nın kırmızı olmasına neden olduğunda Lumote dünyayı Maviye çevirmek için destansı bir göreve çıkar.

Bunu yapmak için Lumote’un En Derin Dünya’nın sakinlerinin kontrolünü eline geçirmesi ve gelmiş geçmiş en büyük Zerreyi, Efendi Zerre’yi yenmek için bulmacalarda ustalaşması gerekiyor!

Sıkışarak, çarparak ve zıplayarak etrafındaki dünyada ilerle. Lumote son derece meraklı, oldukça araştırmacı ve şirindir!

Oyuna bulmacaları için başlayabilirsin ancak sözlü olmayan ifadeler yoluyla oyuncularla duygusal bağ kurmayı başaran sevimli mi sevimli Lumote, kalma sebebin olacak.

Lumote’un yaşadığı dünya, kulelerle ayrılan birçok bulmaca içeren tek bir devasa ortamdır.

Her kule, belirli bir Zerrede ustalaştığın anlamına gelir ve En Derin Dünya’nın derinliklerine doğru ilerledikçe keşfedilecek yeni bir bulmaca setinin kilidini açar.

Oyuncular, birinci dünyadaki tüm zerrelerde ustalaştıktan sonra usta sınıfında bir teste sokularak farklı bir dünyada Efendi Zerre’nin kontrolünü ele geçirecekler!

Bulmacalarla ve macerayla dolu 3B bir dünyada geçen bu oyunda kurnaz ve mantıklı seviye tasarımı, oyuncuların Lumote rolüne ve dünyayla kurduğu bağlantıya alışmalarını sağlar; karşılaştıkları her Zerre ile seviyeler daha da karmaşık hâle gelir. Dünyanın tamamı ve her bulmaca, her zaman görünürdür.

Görkemli bir elektronika yolculuğunda çarpıcı müzikler sana eşlik eder: En Derin Dünya, Lumote’un önemli anları ve duygusal durumları hakkında seni bilgilendirmek için müzikten faydalanır.


2.475
OYUN BİLGİLERİ 15 Ağustos 2022 18:50
Lumote The Mastermote Chronicles

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.63 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 20 Şubat 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?