Lumencraft

0Lumencraft, kule savunma unsurlarına sahip yukarıdan aşağıya bir aksiyon nişancı oyunudur. Işık ve gölgenin önemli roller oynadığı tamamen yok edilebilir bir ortama çıkın. Üssünüzü kurun, birkaç tünel kazın ve lümen bulun – insanlığın hayatta kalmak için tek şansı.

İNSANLIĞIN KURTARICISI OLUN
2221 yılı: İki yüzyıldan fazla bir süre önce gezegenin yüzeyi yaşanmaz hale geldi. İnsanlığın kalıntıları elektrik ve ışık olmadan hayatta kalma mücadelesi veriyor. Daha iyi bir gelecek hayalleri uzun zaman önce öldü, ancak yakın zamanda keşfedilen bir mineral bir umut kıvılcımı getirdi. Yüksek enerji gücüne sahip bir kristal olan lümen, mücadele eden bir medeniyet için son şans olabilir. Cesur madenciler olan izciler, yeraltındaki Lümen yataklarının yakınındaki bir yerleşime gönderildi. Yeni izciler bu göreve katılmaya devam ediyor, ancak şu ana kadar kimse geri dönmedi. Görünüşe göre yeraltının karanlığı doğal zenginliklerden daha fazlasını barındırıyor…

ZAFER YOLUNUZU DELİN
Hayatta kalmak için savaşın. Düşmanlar üssünüze baskın yapacak, bu yüzden dikkatli olun ve nöbette birkaç taret bırakın.
Doğrudan savaş ve çeşitli kulelerin kullanımıyla yeraltı yerleşimini savunmak.
Son derece verimli ve tatmin edici kazma mekaniği.
Patlayıcı silahlar. Evet, dinamitimiz var.

TAMAMEN YIKILABİLİR ORTAMI KEŞFEDİN
2Dynamic Games, çok fazla çaba ve bir dizi orijinal algoritma ile açık kaynaklı Godot Engine’i tamamen yeni bir araca dönüştürdü. Bu, her bir arazi parçasının (bizim adı ile piksel) yok edilmesini sağlar ve haritalar sanki bir çizim programındaymış gibi boyanabilir. Daha ne?
Tamamen yok edilebilir arazi ile dinamik ışıklar ve piksel mükemmel etkileşim.
Etkileyici ses tasarımı ve benzersiz 2Dynamic aydınlatma sistemi ile yaratılan korkunç atmosfer.
Gerçekçi simülasyonlar. Sadece lavlara bakın!

HARİTA EDİTÖRÜ
Kalıplanabilir arazi ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok nesne ile kolayca çarpıcı haritalar oluşturun.


8.919
OYUN BİLGİLERİ 14 Nisan 2022 16:19
Lumencraft

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 681.9 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 13 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?