Lucy Dreaming

0Lucy Dreaming indir - (Direkt indir)

Bu muhteşem İngiliz göster ve tıkla komedi macerasında karanlık bir aile sırrını keşfedin ve genç bir kızı kabuslarından kurtarın.

Keskin zekalı Lucy olarak oynarken, bulmacaları çözmenize, ipuçlarını toplamanıza ve bir katil bulmanıza yardımcı olacak tüm renkli karakterlerle tanışmak için hem hayalleri hem de gerçekleri keşfedin.

Alaycı sakinleriyle tanışmak için küçük İngiliz kasabası Figgington’da bisiklet sürün.

Şehrin en derin, en karanlık sırlarını keşfederken, harap şehir merkezinden yerel pub’a kadar her köşeyi keşfetmek için haritanızı kullanın.

Rüya kontrolü tekniklerini öğrenin ve gizli anıların kilidini açmak, geçmişi keşfetmek ve tekrarlayan kabuslarının ardındaki rahatsız edici gerçeği ortaya çıkarmak için Lucy’nin zihnine girin.

Yol boyunca, çok çeşitli bulmacaları çözmeniz gerekecek, bu yüzden kendinize güzel bir fincan çay dökün ve gözlem, mantık ve yanal düşünme gücünüzü getirin.

İşlevsiz ailesinden ve alaycı Figgington kasaba halkından Lucy’nin bilinçaltı derinliklerinden sayısız olağanüstü karaktere kadar, dev yengeçleri yatıştırmak, yaşlı kadınları sorgulamak, küçük çocukları tatmin etmek ve trollerle pazarlık yapmak için gerekenlere sahip misiniz? Sadece oyuncak ayıyı unutma.


Lucy Dreaming indir - (Direkt indir)

1.858
OYUN BİLGİLERİ 25 Ekim 2022 11:38
Lucy Dreaming

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 543.00 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 18 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?