Lost Nova

1Ters giden bir tatil sırasında kaybolan Mia’nın gemisini tamir etmesi ve eve dönmesi için ihtiyaç duyduğu şeyleri toplamasına yardım edin. Kaynakları toplamak ve yükseltme satın almak ve yeni etkinliklerin kilidini açmak için para kazanmak için güvenilir kurtarma lazerinizi kullanın. Yeni arkadaşlarla tanışın ve birbirinizin kaybolmasına yardımcı olun.

SICAK BİR MACERA
Acelesi yok! Endişelenecek bir zaman sınırı veya düşman olmadan, zamanınızı kaynak toplamaya, yerel halkla arkadaş olmaya veya yakındaki lav havuzlarında balık tutarak rahatlatıcı bir gün geçirmeye ayırabilirsiniz.

DEĞİŞEN DÜNYA
Bu dünyadaki insanların ve yerlerin eylemlerinize göre nasıl değiştiğini görün. Arkadaşlarınızın bir araya gelmesi için bir merkez oluşturun. Eski karakterleri yeni konumlarda yeniden keşfedin. Zenginliğinizi çiftçilik, madencilik, balıkçılık veya keşif yoluyla kazanın. Yerel evcil hayvan mağazasını canlandırmak için bu serveti kullanın ve hayalet kediniz için bir kedi ağacı satın alın. Burada geçirdiğiniz zaman bir fark yaratıyor.

ÖZELLİKLERİ:
Kendi hızınızda keşfedin . Her köşede ve her kayanın arkasında ne olduğunu bulmak için zaman ayırın.

Topladığınız kaynakları ekipmanınız için faydalı yükseltmelere dönüştürün veya bunları para birimine dönüştürün ve keşfetmenize yardımcı olacak öğeleri satın alın.

Daha büyük bir gizemin sırlarını ve ipuçlarını bulun. Neden bu kadar çok kişinin bu dünyaya geldiğini ve ayrılmanın neden bu kadar zor olduğunu keşfedin .

Kaybolmuş ve yollarını bulmak için yardıma ihtiyacı olan diğer insanlarla tanışın. Bir hayalete nasıl korkutucu olunacağını öğretin, birçok ayı çocuğu olan bekar bir ebeveyne yardım edin ve bir robotun sanatsal tükenmişliklerinde çalışmasına yardımcı olun.


2.955
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2022 10:00
Lost Nova

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 215.9 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 11 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?