Lost in Play

0



Bir erkek ve kız kardeşe evlerinin yolunu bulmaları için mutluluk veren bir destansı macerada yardım et. Boynuzlu bir canavardan kaçmak ve acayip goblinlerle tanışmak yolculuğun sadece bir parçası!

Özenle hazırlanmış bulmacalar ve renkli karakterlerle Lost in Play, çocukluk hayallerine bir yolculuktur. Eve dönüş yollarını bulmak için bir macerada bir erkek ve kız kardeş ikilisi olarak oyna. Gerçek ile hayal arasında kalan kardeşler, boynuzlu bir canavarın büyülü ormanını keşfeder, bir goblin köyünde isyan başlatır ve bir kurbağa ekibinin bir kılıcı taştan çıkarmasına yardım eder.

BULMACALAR VE GİZEM
Lost in Play’in tuhaf ve rüya gibi dünyası gizemler, benzersiz bulmacalar ve mini oyunlarla dolu. Yengeç tıklama oyununda korsan martıya meydan oku, bir kraliyet kurbağasına sihirli çay ikram et ve uçan bir makine yapmak için parçalar topla. Merakını ödüllendirecek ve bir sonraki hikaye için seni heyecanlandıracak bu modern point & click oyununun bir parçası ol.

HAYALLER GERÇEK OLUYOR
Evde normal gibi görünen bir sabahtan parkta tipik bir öğleden sonraya geçeceğini düşünürken; kendini rüzgar gibi bir macerada bir goblin kalesine gizlice girerken, antik kalıntıları keşfederken ve dev bir leylek üzerinde süzülürken bulacaksın. Lost in Play, seni nostaljik bir hız trenine götürüyor!

İNTERAKTİF BİR ÇİZGİ FİLM
Lost in Play, çocukluktan kalma animasyon dizilerine benzeyen, el yapımı bir tarza sahip, herkese hitap eden bir hikaye. İster tatlı bir eğlence, ister sadece güzel vakit arıyor ol, tüm aile bu hikayenin tadını birlikte çıkarabilir.


6.391
OYUN BİLGİLERİ 11 Ağustos 2022 18:59
Lost in Play

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.16 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 10 Ağustos 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?