Lost in Nowhere

0Lost in Nowhere indir - (Direkt indir)

Aksiyon, Macera ve Korkunun yoğun bir karışımı olan Lost in Nowhere’in baskıcı atmosferine dalın. Göreviniz: Karmaşık bir labirentten kaçmak için üç bulmacayı çözün. Ancak dikkatli olun, karanlıkta tehlikeler gizleniyor… Yaratıklar gölgelerde sinsice dolaşıyor ve peşinizden geliyor. Silah ve mühimmat toplayın ve bunları akıllıca kullanın. Cephaneniz biterse bulmacaları çözmek ve hayatta kalmak neredeyse imkansız hale gelir.

Amansız Takip
Labirentin kasvetli koridorlarında, sizi uçuruma sürüklemek için fırsat kollayan korkunç yaratıklar pusuya yatmış durumda. Yalnızca sınırlı miktarda mühimmatla, ne zaman savaşacağınıza ve ne zaman kaçacağınıza dikkatlice karar vermelisiniz.

Karmaşık Bulmacalar
Sizinle özgürlüğünüzün arasında üç zorlu bulmaca duruyor. Süre dolmadan ve yeni tehditler ortaya çıkmadan önce bunları çözün ve çıkışı bulun.

Çeşitli Mekanları Keşfedin
Labirent çeşitli ürkütücü yerlere çıkıyor. Terk edilmiş küçük bir kasabayı keşfedin, tüyler ürpertici bir mezarlıkta dolaşın, harap bir kuleye tırmanın ve sessiz bir göle sahip karanlık bir ormanı keşfedin. Her lokasyonun kendine has zorlukları ve ortaya çıkarılmayı bekleyen sırları var.

Zaman düşmandır
Labirentte ilerlerken acımasız bir geri sayım sizi baskı altına alıyor. Bulmacaları çözerken ve yeni yaratıklar ortaya çıkmadan önce çıkışı bulmayı hedeflerken her saniye önemlidir.

Hayatta Kalma Savaşı
Kendinizi karanlığa karşı savunmak için silah ve mühimmat bulun, ancak sizi uyaralım: Mühimmat kıttır ve onsuz bulmacalar neredeyse çözülemez hale gelir.


Lost in Nowhere indir - (Direkt indir)

20.998
OYUN BİLGİLERİ 31 Aralık 2023 13:33
Lost in Nowhere

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.93 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 29 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?