Lost in Darklight

0Lost in Darklight indir - (Direkt indir)

Otel koşuşturmanın ortasında oturuyor. Dışarıda bir arabanın ışığı parlıyor. Yüksek bir gümbürtü sesiyle kan sokağı kaplamaya başlar. Yıllardır gizlenen bir plan ortaya çıkmak üzeredir…

Eve yeni dönen ve yakın akrabalarınızı yaralayan bir trafik kazası geçiren emekli bir astsubaysınız. İpuçlarını arayarak tüm yalanların arasından gerçeği bulmaya çalışıyorsunuz.

Eski evin derinliklerinde gizlenmiş bir odayı keşfedecek ve Xu’s Group’un hanımının koruması olarak kılık değiştireceksiniz. Bir zamanlar ünlü bir yıldızla karşılaşacaksınız ve ailesi düşüşe geçecek ve duruşu bilinmeyen gizemli S ile savaşacaksınız…

Tüm güçlerin arasından çıkış yolunuzu bulmaya çalışırken, onların geçmişlerini ve sırlarını da araştırmanız gerekiyor.

Önümüzde cinayet vakaları ve klonlama gizemleri var. O kim? Yıllardır mühürlenen davayla ne ilgisi var?

Gizemlerle dolu bir labirentin derinliklerinde ve ışığa doğru yürürken, arzunuzun gölgede genişlemesine izin mi vereceksiniz yoksa gizemleri çözüp zorluklarla mı yüzleşeceksiniz?

Entrikalar ve intikam, güven ve ihanet, aşk ve adalet arasında seçim yapmak, karanlık ve ışık arasında sadece ince bir çizgi vardır. Ve son sana kalmış.

Birden fazla hikaye, kararsız son
Oyun, dört kadın kahramanın hikayeleriyle öne çıkıyor. Oyuncular, hikayenin nereye gideceğine karar vermekte ve vakada insan olmanın ne anlama geldiğini keşfetmekte özgürdür. Alınan her karar çok önemlidir.


Lost in Darklight indir - (Direkt indir)

22.494
OYUN BİLGİLERİ 9 Mayıs 2023 12:33
Lost in Darklight

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 8.65 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?