Lost Eidolons

1Benerio ülkesi bir zamanlar deniz kenarında parlayan bir krallıktı. Sonra demir yumruklu bir fatih olan Ludivictus dünyayı ateşe verdi ve haritaları yeniden çizdi.

Şimdi Benerio, tek gerçek efendinin yolsuzluk olduğu, çökmekte olan bir İmparatorlukta ezilen bir eyalettir.

Köyü savaşa sürüklendiğinde isyancı bir komutan olmaya zorlanan büyüleyici bir paralı asker kaptanı olan Eden’e girin.

Şimdi Eden müttefiklerini toplamalı ve imparatorluk ordusuna, korkunç canavarlara ve içindeki düşmanlara karşı dimdik durmalıdır.

Sınıflarından ve büyü becerilerinden yararlanmak için askerlerinizi her savaşta stratejik olarak konumlandırın. Savaş alanında ustalaşın ve zorlu ızgara tabanlı savaş senaryolarında zaferi yakalayın.

ELEMANLARI KULLANIN
Yüksek kaleleri kuşatın, benzersiz yeteneklere sahip kurnaz patronları sollayın ve sizi taktiklerinizi değiştirmeye ya da bir sonraki yemeği olmaya zorlayacak devasa canavarları alt edin.

MÜTTEFİKLERLE BAĞ
Bir isyana liderlik etmek sadece savaşları kazanmakla ilgili değildir.

Ayrıca kampınızı kurmanız, insanları katılmaya ikna etmeniz, hikayelerini öğrenmeniz ve devrimin iniş ve çıkışlarında gezinmelerine yardımcı olmanız gerekecek.

TAKIMINIZI ÖZELLEŞTİRİN
20’den fazla oynanabilir karakter ve aralarından seçim yapabileceğiniz 10 sınıf ile mükemmel dövüş gücünü toplayın ve eğitin.

Yeni becerilerin, büyülerin ve pasif yeteneklerin kilidini açmak için müttefiklerinizi donatın ve eğitin. Güçlü ekibinizi tüm ordulara karşı çekin ve zafer kazanın.


14.973
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 20:43
Lost Eidolons

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 16.5 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 13 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?